Wojciech Mach, Magic Square i Squid w Radiu Wrocław Kultura [POSŁUCHAJ I ZOBACZ]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2018-07-30 19:38 | Zmodyfikowano: 2018-07-30 19:58
A|A|A

W niedzielne popołudnie w parku przy Sztabowej odbyła się klasyczna potańcówka. Z głośników poleciały szlagiery, z saturatorów woda sodowa, a jako parkiet posłużyła przedwojenna płyta taneczna. O tym jak bawiono się przed laty w naszym mieście, chwilę po 16:00 opowiadał Wojciech Mach - wodzirej kat I.

Posłuchaj całej rozmowy:


Spotkaliśmy się również z zespołem Magic Square. Panowie najpewniej lubią rockowe brzmienie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątkach i brzmią naprawdę dobrze. Około 17:00 odwiedzili nas Mateusz Gawron i Franciszek Banet.

Posłuchaj całej rozmowy:Naszymi ostatnim gościem był Tomasz Grządkowski czyli połowa wrocławskiego duetu Squid. Ich muzyka bywa surowa i mroczna, a sami zazwyczaj klasyfikują swoją twórczość jako avant rock. Ich utwory z powodzeniem mogłyby stać się ścieżką dźwiękową do filmowej, a we wtorek zagrają na scenie muzycznej festiwalu Nowe Horyzonty.

Posłuchaj całej rozmowy:


Do usłyszenia co poniedziałek w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama