Festiwal Biegów Rodzinnych w Oleśnicy

RW | Utworzono: 2018-08-28 13:10
A|A|A

Zapraszamy rodziców z dziećmi, dziadków z wnukami oraz każdego kto tego dnia, będzie chciał spędzić miło czas z nami.

Bieg Główny o dystansie 10km to dwie pętle ulicami miasta w okolicach rynku oraz oleśnickiego stawu znajdującego się przy Parku Książąt Oleśnickich. Będzie można zobaczyć oleśnickie zabytki m.in. Bramę Wrocławską, Bazylikę Mniejszą oraz Zamek Oleśnicki. Połówka to 5 km, która jest jedną pętlą wokół Oleśnicy.

Start i meta przewidziane są na Placu Książąt Śląskich. Aby wziąć udział, należy opłacić pakiet metowy. Opłata zgodnie z regulaminem (ZOBACZ).

W pakiecie każdy zawodnik otrzyma m.in. worko-plecak, koszulkę techniczną oraz komin sportowy. Po biegu odbędzie się loteria fantowa, na której można wygrać rower, zegarki Polar M430, karnety na siłownię oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Dzieci będą mogły wcześniej zmierzyć się w biegu na 100m, 200m lub Rodzinnych Duetach. Otrzymają one w pakiecie, koszulkę techniczną, skakankę oraz medal na mecie.

Biegi dla dzieci są bezpłatne, będziemy jednak wdzięczni za symboliczną "cegiełkę", która w całości zostanie przeznaczona na cel charytatywny. W tym roku wspieramy osoby chore na zespół Pradera - Williego. Jednym z charakterystycznych objawów choroby jest stałe odczuwanie głodu, co doprowadza do skrajnej otyłości.

Następnie zapraszamy do oleśnickiego Rynku na koncert Mezo, który wcześniej pobiegnie z nami w Biegu Głównym.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama