Fazę play-off czas zacząć! Żużlowcy z Wrocławia podejmą mistrza Polski

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2018-09-02 08:10
A|A|A

Bilans tegorocznych spotkań dwóch najlepszych drużyn poprzednich rozgrywek jest korzystny dla obrońców tytułu z Leszna. "Byki" najpierw zremisowały we Wrocławiu 45:45, a w niedawnym rewanżu pewnie pokonały zespół Betardu Sparty na własnym torze 55:35.

Unia jest faworytem dwumeczu, ale żużlowcy Rafał Doruckiego zamierzają udowodnić, że faza pucharowa rządzi się swoimi prawami. Trener Betardu Sparty dość mocno przemeblował skład swojej drużyny przed pierwszym spotkaniem z mistrzem Polski. Z Taiem Woffindenem tym razem wystartuje Max Fricke. Do Macieja Janowskiego dołączył Damian Dróżdż, a z juniorami w pierwszej fazie zawodów będzie jeździć Vaclav Milik. Być może pod numerem 16. w ekipie gospodarzy pojawi się Gleb Czugunow. 19-letni Rosjanin kilka dni temu powrócił do treningów po ponad dwumiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją.

Powrót będzie natomiast na pewno w ekipie gości. W składzie drużynie z Leszna znalazł się bowiem junior Dominik Kubera, który także ostatnio przechodził rekonwalescencję po kontuzji.

Awizowane składy:

Unia Leszno:
1. Emil Sajfutdinow
2. Jarosław Hampel
3. Brady Kurtz
4. Janusz Kołodziej
5. Piotr Pawlicki
6. Bartosz Smektała
7. Dominik Kubera
8. Jaimon Lidsey

Betard Sparta Wrocław:
9. Tai Woffinden
10. Max Fricke
11. Maciej Janowski
12. Damian Dróżdż
13. Vaclav Milik
14. Przemysław Liszka
15. Maksym Drabik

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama