TOP5 - top topów z ostatnich miesięcy [GŁOSOWANIE]

Filip Marczyński | Utworzono: 2018-09-08 11:30 | Zmodyfikowano: 2018-09-08 11:30
A|A|A

Głosowanie potrwa do soboty, 22 września do godziny 11.30. Codziennie można oddać głos. O zwycięstwie może zdecydować nota lub liczba oddanych głosów. System wylicza średnią z tych dwóch wartości i ustawia lidera na pierwszym miejscu. Głosy oddawane z adresów IP będących węzłami sieci TOR oraz serwerami proxy oraz głosy oddane przez roboty będą usuwane.

 

Ten plebiscyt już się zakończył
 • Historyczne Muzeum w Lubinie
  Historyczne Muzeum w Lubinie

  Głosów: 705

  Średnia ocena: 4.4

 • Zespół Miners Wałbrzych
  Zespół Miners Wałbrzych

  Głosów: 273

  Średnia ocena: 3.6

 • Chór Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Ars Cantandi
  Chór Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Ars Cantandi

  Głosów: 244

  Średnia ocena: 3.3

 • Legnickie morsy
  Legnickie morsy

  Głosów: 225

  Średnia ocena: 3.2

 • Chór Medici Cantantes
  Chór Medici Cantantes

  Głosów: 117

  Średnia ocena: 1.9

 

 Chór Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Ars Cantandi 5302 głosów 

TOP5 dolnośląskich chórów - edycja 1 

Zespół regularnie występuje podczas uroczystości rodzimego Uniwersytetu Ekonomicznego i innych wrocławskich uczelni. Wielokrotnie występował na Terenie Wrocławia i Dolnego Śląska m.in. w ramach festiwali i koncertów cyklicznych takich jak: Wieczory Tumskie, Koncerty Ziemi Wrocławskiej, Noce Kościołów, Wrocławska Szkoła Chórmistrzów, Ogólnopolski Festiwal Barbórkowy Chórów Studenckich, Verbum cum Musica, Wieczory Organowe u o. Paulinów, Święto Nauki.

Legnickie morsy 4589 głosów 

TOP5 dolnośląskich morsów 

 Legnickie Morsy działają od 4 lat, a ich liczba stale się zwiększa. Co niedzielę od listopada do kwietnia na kąpielisku Kormoran spotykają się wszyscy razem... żeby wejść do zimnej wody, dla zdrowotności. W środku sezonu potrafi ich być w przeręblu ponad 90 osób! Nie tylko morsują, ale również biegają - oczywiście bez koszulek -, wspierają charytatywnie, a i w okresie letnim nie próżnują. Biorą udział w spływach kajakowych, czy wycieczkach górskich, jednak jak twierdzą ich porą roku jest zdecydowanie zima. Są związani z różnymi formami aktywności fizycznej. Zdrowy styl życia może być dobrą zabawą, a do tego nic nie kosztuje! Morsy to nie tylko grupa przeróżnych ludzi przełamująca własne bariery, ale ekipa przyjaciół, których połączyło właśnie morsowanie. Fenomenem Legnickich morsów jest właśnie to,że zrzeszają ludzi i zarażają ich pasją, która da im samo zdrowie. 

 

Chór Medici Cantantes 2972 głosów

TOP5 dolnośląskich chórów edycja 2

 Chór Medici Cantantes to w większości studenci medycyny, którzy śpiewająca chcą leczyć chorych. Na razie leczenia się uczą, ze śpiewaniem jest już bardzo dobrze. Chór powstał w 2000 roku, do życia powołała go Agnieszka Franków - Żelazny, wielokrotnie nagradzana dyrygent. Aktualnie kierownikiem zespołu jest Magdalena Wojtas. Śpiewacy mają na swoim koncie szereg nagród, koncertów, a także 6 płyt z różną muzyką, od sakralnej do popularnej.

 

Historyczne Muzeum w Lubinie 2513 głosów

TOP5 dolnośląskich muzeów - edycja 2

Muzeum Historyczne w Lubinie znajduje się na poddaszu Ratusza i ma nie cały rok. Jego oryginalność polega na tym, że tu większość eksponatów możemy dotknąć, a na niektórych bez obaw usiąść. W tym muzeum ludzie czują się jak w domu, bo pomieszczenia stylizowane są na mieszkanie z lat PRL-u. Każda z rzeczy wywołuje wspomnienia. To muzeum jest szczególnie bliskie mieszkańcom Lubina, bo w tych kilku ścianach zawarta jest ich historia. Eksponaty to w większości rzeczy prywatne z mieszkań Lubinian, wiele z nich wciąż działa. Pralka Frania, telewizor Rubin, pierwszy komputer, zmieniające się na przestrzeni lat radia.. w których wystarczy nacisnąć guzik, by usłyszeć archiwalne audycje o dziejach Lubina czy rozwoju górnictwa.

 

Zespół Miners Wałbrzych 2465 głosów 

TOP5 nieolimpijskich dyscyplin sportowych 

 Na ich mecze w Wałbrzychu przychodzi nawet 3 tysiące osób. To więcej kibiców niż na piłkę nożną. Przez około 2 lata działalności dorobili się blisko 100 zawodników w dwóch sekcjach i pozyskali sponsorów. Stale doskonalą swoje umiejętności i udowadniają, że liczy się braterstwo i drużyna. A football amerykański to nie tylko zderzenia, ale i taktyka.  

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama