Wrocławskie drużyny w finale I memoriału Adama Wójcika [TRANSMISJA]

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2018-09-15 07:38

Wrocławski Klub Koszykówki nie dał większych szans Basketowi Poznań. W meczu otwarcia wygrał aż 104:85. Wrocławianie od początku dyktowali warunki spotkania, a najlepiej na parkiecie czuł się Jakub Patoka, który rzucił 28 punktów.

WKK Wrocław - Biofarm Basket Poznań 104:85
Punkty dla WKK: Patoka 28, Koelner 19, Rutkowski 18, Pieloch 16, Ciechociński 10, Fiedukiewicz 7, Jędrzejewski 2, Matusiak 2, Józefiak 2, Malona 0, Madejski 0, Uberna 0

Bardziej zacięty - przynajmniej na początku - był drugi mecz memoriału. FutureNet Śląsk przegrywał po pierwszej kwarcie 20:22. Do przerwy gospodarze mieli już jednak 10 punktów przwagi (46:36). W dalszej części spotkania wrocławski zespół nie wypuścił już prowadzenia. Najlepszym strzelcem FutureNet Śląska był Norbert Kulon z dorobkiem 18 punktów

FutureNet Śląsk Wrocław - Znicz Basket Pruszków 89:77
Punkty dla Śląska: Kulon 18, Żeleźniak 12, Musiał 12, Michałek 12, Dziewa 11, Bożenko 9, Pietras 7, Zagórski 4, Krakowczyk 3, Malesa 1, Tomczak 0

Dziś o 16:00 odbędzie się mecz o trzecie miejsce. Finał zaplanowano na 18:00. Będziemy go relacjonować w audycji Popołudnie Kibica. W mniejszym wymiarze pierwszą, a w większym drugą połowę.