Roksana Wers kapitanem zespołu Volley Wrocław

Robert Skrzyński, inf.prasowa | Utworzono: 2018-09-21 07:45
A|A|A

fot. volleywroclaw.pl

Dla Roksany Wers nadchodzący sezon będzie pierwszym, w którym rozegra mecze w biało – zielonych barwach. Będzie to także debiutancki sezon w nowej dla niej roli – kapitana zespołu.

Jestem mile zaskoczona, że zdobyłam zaufanie drużyny i sztabu w tak krótkim czasie. Dołożę wszelkich starań, aby pomoc drużynie – czy to na parkiecie, czy w sprawach niezwiązanych z siatkówką. Dziewczyny niech maja świadomość, że zawsze jestem otwarta aby pomóc, doradzić, pocieszyć czy rozbawić. Będę pierwszy raz pełniła tę funkcję w Lidze Siatkówki Kobiet, ale szybko się uczę i jestem dobrej myśli – mówi Roksana Wers, kapitan VolleyWrocław.

Wybór kapitan drużyny był bardzo trudny. Zespół posiada kilka świetnych charakterów, które się wyróżniają. Wybraliśmy Roksanę, która posiada już odpowiednie doświadczenie ligowe i wyróżnia się swoim zachowaniem podczas gry. Jest bardzo ambitna i posiada umiejętności, dzięki którym może być przykładem dla młodszych siatkarek w naszej drużynie. Jestem przekonany, że Roksana będzie świetnie wywiązywać się ze swojej funkcji w zespole – tak wybór Roksany Wers na kapitan drużyny skomentował Marek Solarewicz, pierwszy trener VolleyWrocław.

Wrocławski zespół przygotowuje się do startu nowego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet. Dziś rozegra pierwszy sparingowy mecz z zespołem z Opola. Start LSK zaplanowany jest na pierwszy weekend listopada.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama