Mirosława Stachowiak-Różecka rusza MiraBusem po Wrocławiu

Piotr Osowicz, GN | Utworzono: 2018-09-21 11:45 | Zmodyfikowano: 2018-09-21 11:46
A|A|A

fot. Piotr Osowicz

MiraBus - tak nazywa się autokar kandydatki na prezydenta Wrocławia Mirosławy Stachowiak-Różeckiej z PIS. Dziś specjalny pojazd ruszył ulicami miasta.

Najpierw odwiedził Pracze Odrzańskie.

MiraBus to nie tylko środek transportu, to także miejsce spotkań z mieszkańcami:

Od poniedziałku sukcesywnie, jak zapowiada Mirosława Stachowiak-Różecka, poprzez media społecznościowe mieszkańcy dowiedzą się  jakie osiedla czy dzielnice odwiedzi MiraBus i w ten sposób będą mogli spotykać się z kandydatami na radnych i z samą kandydatką na prezydenta miasta.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~jaś fasola
2020-02-10 15:32:00
z adresu IP: (87.206.xxx.xxx)
Ocena: 1
Precz z POkomuną! Wrocław to dziadostwo: stan dróg, brak obwodnic, komunikacja, bród i smród, szczury, ciasnota i drożyzna!
~Gky
2019-10-25 01:42:43
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jebać pis hej!
~widzka
2018-09-24 22:03:44
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 3
Kto zapewni Wrocławian o skutecznym odszczurzaniu naszego miasta na tego zaglosuję. Poza tym jak słyszę o kolejnym dofinansowaniu kultury to już jesy mi niedobrze, gdzie jest ten urzędas który kupił za grube mln zdjęcia Monroe !! A po cholerę stadion miejski skoro i tak najpiękniejsze i najwartościowe imrezy są na stadionie olimijskim!! Jestem z Wrocławia, tu płacę podatki a wszędzie pełno syfu i szczurów.
~eles1949
2018-09-21 21:16:01
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -5
Bajerować to nie nas ! Mgr inż.
~MZK
2018-09-21 19:52:17
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 5
Linie tramwajowe (na Nowy Dwór) obiecują, od 20 -lat, Rynek, jest piękny, odnowiony na początku transformacji ustrojowej, ale 100 m. za nim pachnie grzybem. Cokolwiek zrobiono w mieście, to kosztowało to o 300% drożej. Do kogo należą budynki w Rynku? Kto otrzymał mieszkanie za darmo, a kto musiał płacić za wiele...
~Kronos
2018-09-21 15:49:05
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
1 bus = 3 auta. Ciasno? A co ją to obchodzi. Ważne że jej jest wygodnie w BUSIE!
~Alejman
2018-09-21 15:45:39
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 1
Busem po mieście?! A o spalinach nie pomyślała. Widzę że kandydatka PiS dokłada swoją cegiełkę do złej jakości powietrza.
~mira
2018-09-21 15:00:34
z adresu IP: (217.95.xxx.xxx)
Ocena: -3
Jestem Mira i nie z Pisu na pewno i nie chce tej Pani we Wroclawiu.
~bile
2018-09-21 13:22:37
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: 3
Czy ten autobus zatrzymuje się na przystanku PCK?
~???
2018-09-21 12:55:09
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 2
A nie może pojechać tym autobusem do Opola i nie wrócić?
~wyborca
2018-09-21 12:37:47
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: 1
Szkoda kasy podatników na wożenie się po zakorkowanym mieście pani oszustko z poprzednich wyborów ! Oszukałas kobito wyborców w poprzednim kandydowaniu i masz czelnosc pokazywać facjatę i ponownie startować, eh to parcie do koryta !
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.