"Barwy kampanii" - wspólna debata Radia Wrocław i TVP Wrocław

Radio Wrocław | Utworzono: 2018-09-25 16:18 | Zmodyfikowano: 2018-09-25 16:18
A|A|A

fot. Radek Bugajski

Na początek sejmik wojewódzki – to od radnych, których wybierzemy będzie w dużej mierze zależało jakie drogi w regionie zostaną wyremontowane, które szpitale przebudowane, gdzie trafią pieniądze na rewitalizację zabytków. To sejmik dolnośląski ma do wydania 9 mld złotych z Regionalnego Programu Operacyjnego. W wyborach startuje 12 komitetów, dlatego dyskusję na temat przyszłości Dolnego Śląska podzieliliśmy na dwie debaty. W pierwszej główne tematy do dyskusji to gospodarka i sprawy społeczne:

Komitety wyborcze podzieliliśmy w drodze losowania. W pierwszej debacie wzięły udział następujące komitety:

1) Z Dutkiewiczem dla Dolnego Śląska
2) Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
3) Kukiz'15
4) Wolność w samorządzie
5) Partia Zieloni
6) Razem

Posłuchaj debaty:

Cz.1

Cz.2


Druga debata odbędzie się 9 października, także o godzinie 16.00. Główne tematy to inwestycje i służba zdrowia. W drugiej debacie wezmą udział następujące komitety:

1) SLD Lewica Razem
2) PSL
3) Wolni i Solidarni
4) Prawo i Sprawiedliwość
5) Bezpartyjni Samorządowcy
6) Ruch Narodowy RP

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Krzysztof
2018-09-27 16:50:03
z adresu IP: (178.37.xxx.xxx)
Ocena: 3
Pan Zielonka, zdecydowanie ma mój głos!
~Waldek
2018-09-27 11:44:32
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 0
Taka debata powinna być co drugi dzień to może obywatele chodzili by do wyborów.
~Ryszard
2018-09-26 09:02:38
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 1
Nie znam tych polityków, ale po obejrzeniu reczywiscie zapamiętałem tylko jednego, więc jest coś na rzeczy w tych komentarzach. Pytanie do radia, dlaczego tylko jedna debata? Czy sądzicie, że przyszli radni sejmików nie mają nic więcej do powiedzenia? Rozmowa była ciekawa, prowadzący i goście przygotowani, takie debaty powinny być co tydzień. I wrocławianie zaczęli by oglądać i widzieć kogo i jaki program wybierają. Proszę o przemyślenie tego tematu. Pozdrawiam Ryszard Nowakowski
~Pablo
2018-09-26 08:18:38
z adresu IP: (5.184.xxx.xxx)
Ocena: 1
Wolność jak zawsze dała radę!!
~ale heca
2018-09-26 06:41:36
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -1
Nie wiem czy zwolennicy Wolnośc zdaja sobie sprawę, że to co zrobili na forum widać i nie jest to poważne a raczej zabawne...uśmiać się można.
~Michał
2018-09-26 01:20:27
z adresu IP: (31.1.xxx.xxx)
Ocena: 1
"Jak ktoś chce się integrować lokalnie, to może iść na piwo do baru i nie potrzebuje województwa" Najlepszy tekst Pana z Wolności, zdecydowanego zwycięzcy!
~technik 77
2018-09-25 22:27:32
z adresu IP: (195.136.xxx.xxx)
Ocena: 0
Barwy kampanii w pigułce - na skarpetkach Przemka Gałeckiego - super pozdrawiam :)
~Polak42
2018-09-25 20:57:22
z adresu IP: (185.238.xxx.xxx)
Ocena: 7
Zdecydowanym zwycięzcą pan Zielonka z Wolności. Zdeklarowana marksistka z partii Razem okazała się nacjonalistką gospodarczą, dobre :-).
~Oreo
2018-09-25 20:51:49
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 4
"województwo nie jest od tego żeby łowić ryby" tym tekstem Pan Zielonka wygrał debatę, ma mój głos.
~Wojtek
2018-09-25 20:34:13
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 9
Na Dolnym Sląsku mieszka 3 mln ludzi. A PRW organizuje 1 debatę na 40 min. Brawo misja Polskich Mediów. W radiu TOK FM sama debata o Wrocławiu trwała 1,5h. Co do oceny Wolność pożniej Kukiz reszta jakieś puste frazesy partyjne
~Obiektywny
2018-09-25 19:40:09
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 6
Kolega z Wolności zdecydowanie najlepszy! Chociaż Pan z Kukiza też całkiem nieźle! Super im to wyszło!
~wroclawianin
2018-09-25 19:00:19
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 8
Bardzo milo, ze nie tylko Wroclaw ma dobrych reprezentantow Partii Wolnosc, swietne wystapienie pana Zielonki - blyskotliwe, konkretne i tak bardzo rozne od lania wody (doslownie i w przenosni) starych 'wygow' polityki.
~Efcia
2018-09-25 18:54:08
z adresu IP: (185.238.xxx.xxx)
Ocena: 11
Pan z Wolności-Brawo! Bez pieprz.....-nią gupot.
~Karola
2018-09-25 18:15:03
z adresu IP: (185.135.xxx.xxx)
Ocena: 9
Dość mam słuchania cukierkowych wypowiedzi polityków i zapewnień co zmienia i co zrobią... Tylko Pan z Wolności w samorządzie konkretnie, bez pustych obietnic!
~Arek
2018-09-25 17:58:14
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 10
Prawie się oplułem jak słuchałem przy obiedzie pana Zielonki! Myślę sobie - nie wierze, że ktoś w końcu powiedział tym nudziarzom, że ich program jest do niczego i że ludzie poradzą sobie bez nich lepiej niż z nimi! A tu taka niespodzianka! Chętnie bym tego człowieka usłyszał jeszcze raz! Rozwalił system! Brawo panie Zielonka!
~tutejszy
2018-09-25 15:49:14
z adresu IP: (85.232.xxx.xxx)
Ocena: 4
te wszystkie zielone, sutryki, stachowiak, lemparty, michalaki mają jeden i ten sam program dla wrocławian czyli"wszystko co wasze obcym oddamy o nich myślimy a was w d...mamy"-więc myśl na kogo oddajesz głos
~kali
2018-09-25 10:18:11
z adresu IP: (37.58.xxx.xxx)
Ocena: -3
niech żyje demokracja. Taka ilość kandydatów i komitetów cieszy bo to oznacza że Wrocław to nie prowincjonalny Pcim tylko tętniąca życiem, polityką i wydarzeniami metropolią. I niech tak zostanie, bo obawiam się,że jak Mirka dojdzie do władzy to będzie partia jedynie słuszna i festiwal kościelny na Oporowie.
~Virtu
2018-09-25 10:06:18
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: -4
Pisowcy to może podebatują o PCK?
~////
2018-09-25 09:27:15
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -6
Jeśli Wrocław ma się dalej rozwijać, a nie spaść do czwartej ligi, to nurt konserwatywny-liberalny musi być w nim wciąż silny. Jak do tej pory. Nie może wpaść w łapy PiSowskie, bo przepadnie, jak teraz Polska przepada.
~POdGrzyb
2018-09-25 07:05:21
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 7
Sitwa mafijna oplotła swoimi mackami Dolny Śląsk. A herr Shrek Schetynescu składa w Berlinie hołd lenny przed Makrelą. Tak się bawi totalna targowica POlszewicka i UBywatelska. Tragifarsa, kolejny raz wydymają wyborców aby obronić ciepłe posadki.
~tłuk malowany
2018-09-25 01:22:31
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: 10
nadal będzie POprowadzał
~Andre
2018-09-24 18:03:10
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 8
Nad czym tu debatować platwusy nie od opuszcza władzy na dolnym śląsku w tym regionie niema jednosci
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.