Tak będzie wyglądała dawna kamienica na Wyspie Słodowej [WIZUALIZACJE]

Marcin Obłoza, GN | Utworzono: 2018-10-02 20:24 | Zmodyfikowano: 2018-10-02 20:26
A|A|A

mat. prasowe

Na wrocławskiej Wyspie Słodowej powstanie Concordia Hub – mały biurowiec z powierzchnią dla startupów i miejscem wydarzeń kulturalnych. Holenderskie biuro MVRDV zaprezentowało już projekt budynku – powstanie on z wykorzystaniem stojącej tam zabytkowej kamienicy.

– Będzie podzielony na dwie części – mówi Ewa Voelkel-Krokowicz z Concordia Design:



– Concordia Hub będzie miejscem otwartym na wszelkie inicjatywy, integrującym mieszkańców Wrocławia – dodaje Voelkel-Krokowicz:

Budowa Concordia Hub ma rozpocząć się w najbliższych miesiącach. Według planów, miejsce zostanie oddane do użytku pod koniec przyszłego roku.


 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~zniesmaczona
2019-01-03 15:07:14
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: 1
Kolejny koszmarek architektoniczny zamiast budynku "z duszą". Ciekawe, czy ktoś wreszcie pójdzie po rozum do głowy i zdecyduje się zachowywać starą, wyrazistą architekturę, a nie dawać pozwolenia na te paskudne pudełka bez wyrazu. I to w kolorach budzących depresję (szarobure i ponure).
~Limon
2019-01-03 04:41:16
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 1
No i kolejny paskudny klon biurowca kloca jakich już pełno po całym mieście... i w polsce. Za komuny pałac kultury dostaliśmy w darze a za demokracji to g.... co zasrało całe miasto od kogo ???
~wola
2018-12-31 17:56:27
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 2
profanacja stylu architektonicznego miasta - gdzie fasada budynku z 1845 roku? Gdzie architekt miejski???? radio wroclaw Szkielet-na-Wyspie-Slodowej-Remont-kapitalny-jedynej-takiej-kamienicy
~Architekt
2018-10-11 15:22:11
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 2
brzydki jak na takie miejsce - nie można czegoś mniejszego zaprojektować ?
~serce
2018-10-03 12:12:55
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 7
Koszmar i wulgarna bryła. Bloczysko-zamczysko na bogato, dla bogatych snobów bez gustu
~ch+
2018-10-03 10:21:33
z adresu IP: (94.42.xxx.xxx)
Ocena: 4
A mogło być tak pięknie, WROCŁAWSKIE biuro architektoniczne ch+ opracowało projekt o niebo lepszy niż rotterdamski MVRDV dla tej kamienicy.
~goś
2018-10-03 08:21:57
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 6
o matkooo, znowu koszmarne szkło... Nie można jej po prostu odrestaurować?! Od razu trzeba klocki szklane walić i to w pobliżu średniowiecznych zabudowań!? Konserwator zabytków oszalał, wydając zgodę na coś takiego
~adela
2018-10-03 07:57:42
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 6
a gdzie jest konserwator zabytków, bedzie to samo co z zaułkiem solnym
~Krzysiek
2018-10-03 06:36:22
z adresu IP: (195.140.xxx.xxx)
Ocena: 5
Prezydent Dutkiewicz obiecał, że na wyspie pojawi się coś ciekawego, a ja widzę olbrzymi biurowiec. Smutne.
~Słabe!
2018-10-03 06:23:45
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 4
Słabe!
~Tak samo zrobią jak...
2018-10-03 00:37:09
z adresu IP: (78.88.xxx.xxx)
Ocena: 1
...w Poznaniu ze Starą Drukarnią. Nici z kultury. Przejmą budynek i będzie: "Kreatywne centrum eventowe, konsulting, warsztaty, wystawy, wykłady, spotkania, wydarzenia autorskie – nasza oferta jest tak szeroka, jak zainteresowania współczesnego człowieka." (sic!)
~////
2018-10-03 00:22:25
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 9
Ohyda. Ale jak ktoś posmarował...
~Tom
2018-10-03 00:15:11
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: 6
Ktos ładnie posmarowal Dupkiewiczom zeby wybudowac tam biurowiec
~BOB
2018-10-02 22:02:04
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 6
Wybudują spichlerz - idioci ?! Widzę że architekci mają też wszystko w dupie .....
~moja opinia
2018-10-02 21:52:30
z adresu IP: (82.160.xxx.xxx)
Ocena: 6
Słowem: będzie wyglądała ohydnie.
~prettywise
2018-10-02 21:39:27
z adresu IP: (92.5.xxx.xxx)
Ocena: 3
Szkoda ze nie galeria handlowa
~Grabaxx
2018-10-02 21:29:26
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 7
Kolejny biurowiec. Szkoda gadać!