Rozmowa Dnia: Jacek Sutryk [POSŁUCHAJ]

Przemek Gałecki, jk | Utworzono: 2018-10-17 08:55 | Zmodyfikowano: 2018-10-17 09:06
A|A|A

(fot. Radio Wrocłąw)

Czy poparcie Rafał Dutkiewicza to atut, czy obciążenie? - Nie, udało się wytworzyć we Wrocławiu sytuację niezwykłą - wiele środowisk politycznych i partyjnych uznało, że jest jedna wspólna wartość i jeden cel, którym jest miasto Wrocław, stąd moja kandydatura łącząca - mówił Sutryk:

Poza ustępującym po 16 latach prezydentem Rafałem Dutkiewiczem i Koalicją Obywatelską Jacka Sutryka popiera SLD i Unia Europejskich Demokratów.

POSŁUCHAJCIE CAŁEJ ROZMOWY:

ZOBACZ:

Rozmowa Dnia: Mirosława Stachowiak-Różecka

Barwy Kampanii z Wrocławia: Lempart, Michalak, Jarząbek

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~pioter
2018-10-19 20:02:59
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Sutryk na prezydenta! Charłampowicz na radnego! tak widzę te wybory
~eryk
2018-10-19 10:05:21
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 1
Tylko Sutryk! Żegnaj Mirka...bez żalu.
~wrocławianin
2018-10-19 07:04:12
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Po obejrzeniu oświadczenia majątkowego p. Sutryka widzę, że jest to specjalista od brania kredytów. Takiego prezydenta nam nie potrzeba.
~Barankiewicz
2018-10-18 22:59:27
z adresu IP: (83.9.xxx.xxx)
Ocena: -2
I tak jakoś cicho przed samymi wyborami. Sutryk i CHarłampowicz mają mój głos.
~////
2018-10-17 23:41:48
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 8
Dutkiewicz wiceprezydentem u Sutryka, jak Miedwiediew u Putina?
~////
2018-10-17 23:40:37
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 4
Narracja, jak spod budki z piwem. Rozmowa wygląda, jak słowa inteligenta (Gałecki) ze słowami żula (Sutryk). Dresiarz.
~Niepełnosprawni.
2018-10-17 22:41:42
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 6
Panu Jackowi i jego ekipie udało się zatrudnić 4 osoby niepełnosprawne o znacznym stopniu niepełnosprawności na ponad 6000 ludzi w mieście i spółkach zależnych. Bardzo dużo zrobił dla osób niepełnosprawnych, trzeba mu pogratulować takiego osiągnięcia.
~odp. Jankowi
2018-10-17 17:18:24
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 6
to jest osobnik LPG i ma swojego MENa
~woj
2018-10-17 16:47:17
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 4
Ta egzotyczna koalicja poparcia dla nieznanego szerzej kandydata mocno zastanawia. Myślę, że czas na głębokie zmiany! Głosuję na Michalaka.
~do Ludwik Ety
2018-10-17 15:28:59
z adresu IP: (5.184.xxx.xxx)
Ocena: -1
widzę żę swój swego zrozumie, mój okręg i też numerem jeden dla mnie Charłampowicz, jako jedyny ma doświadczenie i coś może zmienić
~Ludwik Ety
2018-10-17 15:02:04
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: -4
należy dać mu szansę moim zdaniem, może nas jeszcze pozytywnie zaskoczyć. należy też wybrać odpowiednich radnych aby mogli po części kontrolować to czy obietnice wyborcze są spełniane. ja wybrałem Jarka Charłampowicza w moim okręgu lepszych nie ma
~janek
2018-10-17 14:34:56
z adresu IP: (185.75.xxx.xxx)
Ocena: 7
Szukałem życiorysu pana J.Sutryka. Żony nie ma, dzieci nie ma. Na zdjęciach sami emeryci. Jak taki człowiek ma decydować o tym jak będą wyglądały w szkoły i edukacji naszych dzieci. Niczym drugi Jarosław Kaczyński. Nie wiem czy ma kota czy chłopaka ;). Ale trudno znaleźć coś więcej w net poza tym że jest Dyr. MOPS. Mnie to zastanawia?
~kali
2018-10-17 13:48:12
z adresu IP: (185.161.xxx.xxx)
Ocena: -3
a może jednak dać mu szanse. Pamiętajmy , ze bez pożyczek i unijnych pieniędzy nie mielibyśmy się czym chwalić. Jeśli chcemy być metropolią to bez inwestycji , pożyczek i planów długoterminowych to się nie uda. Sutryk ma konkretne rzeczy do powiedzenia bez ideologii. Może jednak przydało by się wsparcie a nie narzekanie.
~jek
2018-10-17 13:41:23
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 9
zenujacy facet , na zadne pytanie nei odpowiedzial twierdzaco aaa pierwszy sie zapisuje w kolejke do Pana prezydenta Rafala Sutryka. mam nadzieje ze mnei przyjmie -wkoncu blizej ludzi
~lon
2018-10-17 13:31:57
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 2
Michal Jaros jest Hipokryta-nei tak dawno mowił cyt." nie popre tego lysolca"wstyd Panie Jaros. Mam nadzieje ze nie wygracie koniec ukladu Wroclawskiego
~nomyzs
2018-10-17 11:25:38
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
Gdyby mój kandydat miał tyle rozgarnięcia to może miałbym pracę w mieście, a tylko wspieram swoją twarzą i agencją przegrany projekt nadwornego kolejarza z aktywistami od siedmiu boleści. Musi to ze mnie gdzieś wyjść, bo już ludzie na ulicy się ze mnie śmieją!
~arton
2018-10-17 11:00:58
z adresu IP: (77.112.xxx.xxx)
Ocena: -2
Wstyd mi za pozostałych kandydatów tzw. opozycji, którzy swoimi działaniami wzmacniają tylko PiS.
~polak100
2018-10-17 10:19:52
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 1
Pan Sutryk jest osobiście ZADŁUŻONY PO USZY . Można sprawdzić w jego deklaracjach majątkowych . Ten dług to metoda trzymania go w szachu i zakładnik popierających organizacji. Życie ponad stan. To daje do myślenia.
~polak100
2018-10-17 10:12:18
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -1
facet ZADŁUŻONY PO USZY i popierany przez tych co okradli Polskę na setki miliardów złotych i Polaków na w OFE ma kolejne 150 miliardów złotych
~Macho
2018-10-17 10:01:49
z adresu IP: (46.166.xxx.xxx)
Ocena: -3
Jacek fajny gość, kibicujemy z całą rodziną :)
~Filip
2018-10-17 10:00:25
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
Najgorsza opcja - marionetka SLD, Dutkiewicza, Schetyny.
~Wroclover
2018-10-17 09:41:11
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 3
Wrocławianie mogą być dumni, a inne miasta brać przykład z koalicji, jaką zawarły lokalne struktury partii na rzecz jednej osoby. Kandydata, który jest wyborem oczywistym, popieranym przez wszelkie grupy społecznych interesów, a kolejne dni kampanii wyborczej tylko rozwiewają jakiekolwiek wątpliwości.
~///
2018-10-17 09:36:43
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 10
Wrocław wolny od PiS będzie się rozwijał i będzie nabierał znaczenia w Europie. Dlatego ważnym jest aby iść na wybory