Stachowiak-Różecka chce odejść od od „projektozy” i „grantozy”

Przemek Gałecki, dwie | Utworzono: 2018-10-17 13:43 | Zmodyfikowano: 2018-10-17 13:44
A|A|A

(fot. archiwum Radia Wrocław)

Ale to nie koniec, bo Stachowiak-Różecka zapowiada także zmiany w pracy rad osiedli.

Marcin Krzyżanowski, kandydat PiS do sejmiku wojewódzkiego podkreśla, że w mieście sprawdziłby się proponowany przez jego klub w kończącej się kadencji projekt Wrocławskiego Funduszu Rozwoju Osiedli.

We Wrocławiu na budżet obywatelski przeznacza się 25 mln zł.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~kali
2018-10-18 09:48:25
z adresu IP: (192.96.xxx.xxx)
Ocena: 3
Pani Mirosławo nigdy Pani nie zawitała na Legnicką, nikt tam nigdy z Panią nie rozmawiał, odwiedza Pani tylko te stowarzyszenia i fundacje które mają katolickie szaty. Śmiem twierdzić , że jak Pani będzie włodarzem tego miasta to zajmie się Pani drenażem NGO-sów bo jeszcze nie widziałam projektu czy inicjatywy PIS który ,mówiąc najdelikatniej nie zaorał i nie zniszczył wszystkiego co do tej powstało.
~zxcvb
2018-10-18 09:44:47
z adresu IP: (77.112.xxx.xxx)
Ocena: 1
Mirka jest tak wiarygodna w tych sprawach, jak Suski jest specjalistą od lotnisk.
~Karol
2018-10-17 19:51:19
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: -1
Taka drobna sprawa a tyle przecież jest do załatwienia.Ale o tym cicho.
~WROClove
2018-10-17 19:26:41
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: 1
WROCŁAW WOLNY OD PIS u !!!!!!!!!!!
~grzegorz
2018-10-17 18:36:39
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: -4
należy wszystko zabrać i tak po bolszewicku dać swoim po uważaniu ! cały pissuar !
~prezes ciota
2018-10-17 17:28:16
z adresu IP: (89.70.xxx.xxx)
Ocena: -4
na takiego marnego kandydat głosu nie oddajemy , niech się zajmie pielgrzymkami a nie zarządzaniem miastem o którym pojęcia nie ma
~Rencistka
2018-10-17 17:20:53
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 1
A Pani dr Stachowiak -Różecka chce się zająć zmianami pracy rad osiedli.....a może by spróbowała zająć się jako lekarz, właśnie dostępem do lekarza w nieczynnych przychodniach? w soboty i niedziele. A wystarczy jeden lekarz i pielęgniarka aby drobne sprawy czy urazy załatwić w przychodni rejonowej a nie obciążać szpitale gdzie z drobnymi przypadkami czeka się godzinami w tłumie zdenerwowanych pacjentów....na lekarza który w tym czasie np.operuje. Nie wiem o co tutaj chodzi ale na pewno nie chodzi o dobro pacjenta.
~nuki
2018-10-17 17:15:15
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: -1
Niech od razu powie , że chce zabrać kasę NGS-om obywatelskim i oddać wszystko Rydzowi. Tą babę pogieło całkiem .
~emeryt
2018-10-17 17:11:04
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 1
A może należało by się zająć nieczynnymi już od piątku od godz.18 przychodniami publicznymi i nie publicznymi? Budynki przychodni ze sprzętem i gabinetami są zamknięte przez soboty i niedziele.....a ludzi z drobnymi urazami czy to starszych czy dzieci kieruje się do przepełnionych Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych.To jest jawne marnotrawstwo sprzętu jakie posiadają przychodnie oraz niepotrzebne obciążenie lekarzy w szpitalnych SOR-ach. Na przykład w rejonie Grabiszynka i Grabiszyna jest aż siedem przychodni.... a na na zastrzyk przy dolegliwościach korzonkowych trzeba jechać do szpitala na ul.Fildorfa.....lub Borowską.
~WROCŁAW
2018-10-17 14:13:19
z adresu IP: (195.140.xxx.xxx)
Ocena: -7
NIE WIERZĘ JUŻ W PIS UZDROWICIELE LEKARZE, DOPROWADZAJĄ CHORYCH PRACUJĄCYCH DO UTRATY PRZYWILEJÓW, PANI RAFALSKA DOBRZE WIEDZIAŁA KOMU ZABRAĆ BY DAĆ ZNACZNEMU , TKA JEST POLITYK NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI W POLSCE, HAMSTO, NIE WIERZĘ CUD PIS