Muzyka w RW Kultura: Zaucha Project, Yarosh Organ Trio, Michał Martyniuk i koncerty w Muzeum Pana Tadeusza [POSŁUCHAJ I ZOBACZ]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2018-11-05 19:43 | Zmodyfikowano: 2018-11-05 19:55
A|A|A

Przemek Jarosz i Maciek Przestalski


Zaucha Project
to muzyczny hołd składany przez wrocławskich muzyków jednej jednej z barwniejszych postaci polskiej estrady. O nowych aranżacjach i pomyśle na koncert, który odbędzie się niedzielę 18 listopada w Centrum Kultury Agora opowiedzieli Pola Fedyszyn i Michał Bober.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


Ukazała się właśnie druga płyta Yarosh Organ Trio. O "Alterakcjach", jazzie, zaproszonych gościach i premierowym koncercie rozmawiałem z wrocławskim perkusistą i pedagogiem Przemysławem Jaroszem.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


Na kolejny cykl kameralnych koncertów zaprasza Muzeum Pana Tadeusza. O tym kogo i w jakim repertuarze usłyszymy w ramach dwóch cykli – „Salonu dźwięków romantycznych” i współczesnych „Współbrzmień”, opowiadała Sabina Macioszek.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


Na koniec wracamy do jazzu. Niemal dokładnie rok po ostatnim spotkaniu, nasze studio odwiedzi Michał Martyniuk. Z mieszkającym i tworzącym na zmianę w Polsce i Nowej Zelandii muzykiem rozmawialiśmy o koncertach, płycie "Nothing to prove" i współpracy z rodzimymi muzykami.

Posłuchaj całej rozmowy:


 

 

Do usłyszenia co poniedziałek w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama