ZAŚPIEWALIŚMY DLA NIEPODLEGŁEJ! [ODSZUKAJCIE SIĘ NA NASZYM FILMIE I ZDJĘCIACH. UJĘCIA Z DRONA]

Radio Wrocław | Utworzono: 2018-11-09 22:40 | Zmodyfikowano: 2018-11-09 22:45
A|A|A

Zdjęcia, wideo: Radosław Bugajski i Piotr Czyszkowski

W przeddzień setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, 10 listopada 2018 roku, spotkaliśmy się na Placu Wolności, by w samo południe zaśpiewać dla Niepodległej. Każdy, kto pojawił się na miejscu, otrzymał na pamiątkę śpiewnik i odznakę stanowiącą dowód uczestnictwa w próbie ustanowienia rekordu świata w śpiewaniu dla Niepodległej.

Zobacz też naszą relację na żywo:

ŚCIĄGNIJ NASZ ŚPIEWNIK NA SWÓJ SMARTFON / LAPTOP / URZĄDZENIE MOBILNE

Na placu, na stoisku wojskowym, zjawiła się m.in. Krystyna Guzik, wicemistrzyni świata w biathlonie. Przyszła z nartami, choć przecież śniegu we Wrocławiu nie ma zupełnie, ale narciarstwo biegowe, a szczególnie biathlon, jak mówi rozwija umiejętności niezbędne także do śpiewania:

Byli z nami także Wojtek, Kajtek i tato Sebastian:



POKAZYWALIŚMY JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO WSPÓLNEGO ŚPIEWANIA?

A JAK POSZŁO EKIPIE RADIA WROCŁAW?

POSŁUCHAJ, DLACZEGO WARTO BYŁO PRZYJŚĆ W SOBOTĘ NA PLAC WOLNOŚCI?

ZOBACZ WYBRANE WYSTĘPY ZESPOŁÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W NASZEJ AKCJI:

PARTNERZY AKCJI:

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

ZAŚPIEWAJMY DLA NIEPODLEGŁEJ [SERWIS SPECJALNY]

"Zaśpiewajmy dla Niepodległej". Rozgrzewka z wokalistami [WIDEO]

Wielka akcja "Zaśpiewajmy dla Niepodległej" [POSŁUCHAJ]

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Wrocek
2018-11-11 12:36:57
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 6
Super impreza, super pogoda, super atmosfera - jestem dumny z Polski i Polaków! Wszystkiego dobrego!
~SYN czekisy
2018-11-11 08:09:45
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: -2
Koszmarny
~Kfr
2018-11-10 20:52:24
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 7
Było super ????pozdrawiam ze Świebodzic ????
~SPGromadka
2018-11-10 15:11:25
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 11
Było super. Pozdrawiamy Wrocław.
~eee
2018-11-10 14:21:46
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: -7
Z przykroscia stwierdzam ze wielu Polakow nie wie jak sie zachowac podczas spiewania hymnu
~Grzegorz
2018-11-10 14:14:33
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 11
Byłem tam. Gratulacje dla organizatorów i dla Wrocławian. Było super.
~patriota
2018-11-10 14:00:53
z adresu IP: (194.181.xxx.xxx)
Ocena: 10
Takiego tłumu nikt się nie spodziewał !
~Ola
2018-11-10 12:18:53
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 11
Super pomysł ! Słucham w radiu, cudnie !
~Arti
2018-11-10 12:18:14
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 15
dziękuje za możliwość oglądania transmisji live bo nie mogę być na tej pięknej uroczystości. Aż za gardło ściska gdy próbuje z Wami śpiewać, ogromne wzruszenie i radość że Radio Wrocław podjęło się tak pięknej inicjatywy śpiewania pieśni patriotycznych, Dziękuje z całego serca!
~Wrocławianka
2018-11-10 11:06:59
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 13
Brawo PRW! Lecę na Plac pośpiewać :))))
~APACZ
2018-11-10 10:45:53
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 3
Dzisiaj śpiewamy dla Niepodległej na Placu Wolności a jutro idziemy w Narodowym Marszu Niepodległości, start godz. 17.00, Dworzec Główny PKP.
~L.ml
2018-11-10 09:40:10
z adresu IP: (93.158.xxx.xxx)
Ocena: -5
Wydarzenie na FB jest ?
~bretik
2018-11-10 08:25:00
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 5
Jest porozumienie Stowarzyszenia Marsz Niepodległości ze strona rządową w sprawie wspólnotowego marszu na setną rocznicę odzyskania Niepodległości. Spotykamy się o godz. 14.00 na Rondzie Dmowskiego. O godz. 15.00 po przemówieniu Andrzeja Dudy wymarsz w stronę Stadionu Narodowego - napisał na swoim Twitterze Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia.- Strona rządowa i Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości” porozumiały się, by godnie świętować Dzień Niepodległości w tym wyjątkowym roku - poinformował rzecznik Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Damian Kita. Dodał, że sprawy organizacyjne zostały omówione i ustalone". W rozmowach z narodowcami rząd reprezentowali Minister Spraw Wewnętrznych, Joachim Brudziński i Mariusz Błaszczak, Minister Obrony Narodowej. Z członkami rządu negocjowali przezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz i wiceprezes Stowarzyszenia Witold Tumanowicz.