Startuje Muzyczna Bitwa Radia Wrocław [POSŁUCHAJ]

Ewa Zając, dwie | Utworzono: 2018-11-30 08:33 | Zmodyfikowano: 2018-11-30 08:34
A|A|A

(fot. archiwum Radia Wrocław)

- Nie stawiamy ram gatunkowych, można grać pop, rock, soul, funk i wiele innych gatunków. Szukamy jednak oryginalności i pasji. Rozpoczynamy etap kwalifikacyjny, od jutra (1 grudnia) czekamy na zgłoszenia młodych zespołów - zachęca dziennikarz muzyczny i juror konkursu Wojtek Janicki: - To jest jedna z nielicznych okazji, gdzie można sprawdzić swoje siły, skonfrontować swoje umiejętności. Nie wahajcie się bo naprawdę warto spróbować. Przyjemna atmosfera, będą przeglądy regionalne, będzie można Was posłuchać na żywo. A cel oczywiście jest jeden - zwycięstwo w Muzycznej Bitwie Radia Wrocław!

Jeden utwór w formacie mp3 oraz krótką informację o zespole należy wysłać na adres bitwa@radiowroclaw.pl.

- W tym roku główne zasady pozostają bez zmian, ale jest pewna nowość - mówi szef muzyczny naszej stacji Łukasz Basta: - Wprowadzamy pewnego rodzaju nowinkę. W związku z obchodami stulecia odzyskania niepodległości, prosimy wszystkich zdolnych z Dolnego Śląska, by jeden utwór nagrali w języku polskim.

Na zwycięzcę czeka 10 tysięcy złotych. W ostatniej edycji tę sumę zdobyła wrocławska Chwilantropia. Nagrodę muzycy przeznaczyli na płytę, która ma ukazać się na początku przyszłego rocku i na zrealizowanie teledysku do piosenki "Nie mówię nie".

REKLAMA
Załączniki

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama