Lorenc i Granowska wiceprezydentami Wrocławia

MaM, jk, dwie | Utworzono: 2018-11-30 10:55 | Zmodyfikowano: 2018-11-30 12:18
A|A|A

fot.www.facebook.com/sutrykjacek

Pytany o kolejnych dwóch zastępców prezydent powiedział, że rozmowy trwają.

Nominacji można spodziewać się w przyszłym tygodniu. Z funkcji wiceprezydentów odwołani zostali już Wojciech Adamski i Adam Grehl.

Renata Granowska ma zajmować się edukacją. Jakie są priorytety?

Sebastian Lorenc będzie odpowiadał za politykę mieszkaniową:

Nazwisk kolejnych wiceprezydentów można spodziewać się najwcześniej w przyszłym tygodniu. Dziś w magistracie Koalicyjny Klub Obywatelski podpisał Deklarację współpracy z prezydentem, rozmowy z innymi ugrupowaniami trwają.

W podpisanej dziś Deklaracji Współpracy Koalicyjny Klub Obywatelski zobowiązuje się między innymi do wspierania prezydenta ws. przygotowania, procedowania i uchwalania budżetu miasta czy ws. udzielania absolutorium gospodarzowi miasta.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~marekk
2018-12-03 18:58:15
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ktoś się łudził co do niezależności Sutryka?
~Kopernik
2018-12-01 19:41:40
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 4
Jaros upadł i to jest jego koniec.
~Janek
2018-11-30 20:59:53
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 6
Granowska vs Robert grzechnik radio rodzina Google pokaże prawdę o tej pani. Wstydzę się za ten wybór
~Anana
2018-11-30 19:30:41
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 6
Panie Lorenc wstyd być wiceprezydentem gdy taką samą funkcję pełni ta kobieta! Degradacja dla urzędu i Wrocławia.
~Metro66
2018-11-30 18:48:04
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 2
A co z Nowoczesną ? Dołożyli im 10 %?
~Goździkowa
2018-11-30 18:18:56
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -3
Z tej grupy to Renia ma największe jajca i pewnie będzie kręcić pozostałymi panienkami...
~Lepsza zmiana
2018-11-30 17:41:02
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 4
Edukacja to sport wg Pani Granowskiej. Gratuluję braku kompetencji.
~Dzień dobry
2018-11-30 16:59:06
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 2
To Podadzą osmiorniczki :)
~wroclawianin
2018-11-30 15:06:04
z adresu IP: (79.188.xxx.xxx)
Ocena: -3
A co z P. Jarosem P.Prezydencie niech pokaże pan ,że zależy panu na Wroclawiu i ma pan swoja wolę ponad te partyjne rozgrywki.P.Jaros jest chyba jedyna osoba z tych kandydatow i wybranych już vice z pomysłem i prawdziwą chęcia pracy dla Wroclawia co udowodnil swiom życie i kampania w ktorej pana poparł. Rezygnując z kandydowania wybrał realna koalicję dla wrocławian i teraz wybór innej osoby z jakiegoś klucza politycznego jest poprostu zwykłym świństwem i moim zdaniem policzkiem dla osób ,ktore mocno popierały p.Jarosa w wyborach prezydenckich.
~ceres
2018-11-30 14:25:55
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 0
a co z panem Dudkiewiczem?
~Du...
2018-11-30 13:34:06
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 6
Targowisko próżności czas zacząć. Jeszcze 2÷3 zastępców i kabareton będzie w komplecie. Ciekawe jakie etaty przypadną dotychczasowym wickom. Może super doradców lub coś podobnego, byle kasa się zgadzała.
~Józef
2018-11-30 12:30:40
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 5
Apokalipsa