Czas czytelniczych podsumowań (WIDEO z Radia Wrocław Kultura)

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2018-12-28 17:43 | Zmodyfikowano: 2018-12-28 18:01
A|A|A

DAB+Książki

Czas czytelniczych podsumowań – polecają wrocławscy bibliotekarz, księgarz i dziennikarz (od kryminałów)

W ostatniej w tym roku literackiej audycji Radia Wrocław Kultura staramy się podsumować i sprawdzić, co się czytało w czasie ostatnie 12 miesięcy 2018 roku.

Marcin Waincetel, redaktor naczelny portalu Czytamykryminaly.pl związanej z kryminalną grupą literacką „Team POCISK” (m.in. Marta Guzowska, Grzegorz Kalinowski) o najciekawszych thrillerach i kryminałach, które ukazały się w 2018 roku.

O czytelniczych preferencjach wrocławian i bestsellerach bibliotecznych w naszym cyklu „Bibliotekarz poleca” opowiada Mirosława Gorczyńska, kierowniczka Biblioteki Grafit, czyli Filii nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu.

Agnieszka Kościelniak, księgarz – akademik i praktyk, czyli absolwentka Polskiej Akademii Księgarstwa - Podyplomowych Studiów Polityki Wydawniczej i Księgarstwa na Uniwersytecie Warszawskim a przy okazji kierowniczka Wrocławskich Księgarni BETA. Agnieszka podsumowuje, jakie książki o Dolnym Śląsku i Wrocławiu oraz jacy dolnośląscy (ale też krajowi i światowi) autorzy, cieszyli się największym powodzeniem wśród czytelników w mijającym 2018 roku.

Na program literacki zapraszają: Jacek Antczak i Grzegorz Chojnowski. Do posłuchania (i oglądania) m.in. na www.radiowroclawkultura.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama