Arecki FC wygrał Ustaw Ligę z Radiem Wrocław!

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2019-01-02 09:32 | Zmodyfikowano: 2019-01-02 09:33
A|A|A

Już po raz szósty rywalizowaliście w lidze pod szyldem Radia Wrocław, choć ze względu na zmiany w regulaminie była to absolutnie wyjątkowa edycja. Managerowie nie musieli ograniczać się tylko do jednej drużyny.

Co za tym idzie na koniec sezonu doszło do sytuacji, że wspominany zwycięzca miał także zespoły na... trzecim i czwartym miejscu. Drugą pozycję zajął użytkownik Kisiel. Jego Czar - Mar do końca walczył z Arecki FC III, ale stać go było jedynie na zniwelowanie przewagi zwycięzcy do 10 punktów.

Gracza o pseudonimie Arecki FC prosimy o kontakt na [email protected] w celu odebrania nagrody.Przypominamy, że na zwycięzcę czeka wywiad w Radiu Wrocław

Czołówka klasyfikacji Ustaw Ligę z Radiem Wrocław:

W rywalizacji tradycyjnie brali także udział dziennikarze Radia Wrocław. Najlepiej spisał się Gregor Niegowski. Jego zespół GregVader z dorobkiem 736 punktów zajął 150 miejsce. 176. był nasz filmowy ekspert Ian Pelczar. Jego Arsenal Wrocław zdobył 723 punkty. 188. był Bartosz Tomczak ze swoim PKS Turek (716 pkt.), a 217. Piotr Pietraszek. Jego PEPE Team, który od lat dominował w naszej redakcji tym razem uzbierał tylko 676 punktów. 358. był natomiast debiutujący w Ustaw Ligę, szef redakcji internetowej Radia Wrocław - Dariusz Wieczorkowski. Jego Daro FENOMEN team zdobył 624 punkty.

Ustaw Ligę to także rywalizacja lig prywatnych. Tutaj Radio Wrocław zajęło ósme miejsce na 780 lig. Na początku rozgrywki byliśmy nawet przez chwilę na podium. Potem wypadliśmy z czołowej dziesiątki, ale ostatecznie udało się do niej wrócić. W dwóch kolejkach rundy jesiennej nasza liga miała najwyższy wynik punktowy spośród wszystkich biorących udział w rozgrywkach.

Kolejna edycja Ustaw Ligę z Radiem Wrocław ruszy wraz ze startem rundy wiosennej Ekstraklasy na początku lutego.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama