Śnieżny poranek i olbrzymie korki na drogach w regionie [WIDEO, ZDJĘCIA]

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2019-01-03 07:51 | Zmodyfikowano: 2019-01-03 07:54
A|A|A

(fot. Kamila)

fot. Paweł Prociów

(fot. Kamila)

Wrocław przygotowany do ataku zimy - obwieścił wczoraj Grzegorz Rajter z firmy Ekosystem odpowiedzialnej za odśnieżanie miasta:

Tymczasem od rana urywają się telefony do naszej redakcji:

W Rozmowie Dnia Radia Wrocław nowy szef Centrum Zarządzania Kryzysowego w mieście odpierał:

Jak dodał Adamski, teraz na ulicach Wrocławia pracuje 47 piaskarek. Z kolei za odśnieżanie dróg wewnętrznych i osiedlowych odpowiadają zarządcy terenu.

Tak wygląda o poranku (7:50) drogowa mapa Wrocławia i okolic (fot. Mapy Google):

ŚLEDŹ SYTUACJĘ NA DROGACH NA BIEŻĄCO

Wrocław:

Autostradowa Obwodnica Wrocławia. Po 8:00 między węzłami Wrocław Stadion - Wrocław Lotnisko na jezdni w stronę Kudowy zderzyły się cztery osobówki. Zajęty jest prawy pas. Utrudnienia potrwają do 10:00.

W Tyńcu Małym wypadek. Jeden pas zablokowany. Korki w stronę Wrocławia. Zablokowane aż do ronda z obwodnicą:

Wschodnia Obwodnica Wrocławia:

Most Wolności:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~////
2019-01-03 23:02:24
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 0
Aż się boję co przyniesie nam następnego dnia nieudolność Sutryka. Jak nie pożar wysypiska, to ślizgawka na ulicach. Boję się, że to dopiero początek.
~Maciej
2019-01-03 17:15:09
z adresu IP: (185.179.xxx.xxx)
Ocena: 0
Już się boje jak spadnie prawdziwy śnieg ????
~eRBe
2019-01-03 16:48:02
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 0
Od ronda w Mokronosie przy AOW do Świebodzkiego prawie 3h. Gratulacje dla służb. A jak ich na CB opieprzali za stan dróg to odpowiadali, że co mieli rano odśnieżać jak ciągle padało. I doprowadzili do tego, że zamiast odśnieżać to sami stali w korkach. Totalna głupota.
~podróznik
2019-01-03 15:58:39
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 1
Wrocław jak zwykle nie przygotowany chodż były ostrzezenia Wrocław Wysoka masakra zero piaskarki korki droga zablokowana na godzin
~konkret_
2019-01-03 15:15:45
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 2
Taki mamy klimat...niestety
~Łukasz
2019-01-03 13:54:10
z adresu IP: (195.182.xxx.xxx)
Ocena: 2
To jest skandal. Jak można dopuścić do czegoś takiego. A podatki się płaci .....
~gtjk
2019-01-03 13:31:31
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 2
pier.....dole...nie kotka !!!! od wczoraj było wiadomo, ze śnieg spadnie, a służby wrocławia to gdzie były ???? pochlali i zaspali ???
~becat
2019-01-03 12:40:54
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 3
a ja jechałem z Nowego Dworu na wyb. Wyspiańskiego 20 minut. ale o 6.15 :-)
~Tomasz
2019-01-03 12:06:37
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 3
A droga wojewódzka nr 336 ( Wrocław- Wilkszyn- Pisarzowice) do 12 istne lodowisko !! 20km/h i jazda bokiem, bo żadne ASR i 4x4 nie dawały radę. Nie wspominając już o szeregu kolizji na zakrętach dróg. Auta przy 20km/h wylatywały z dróg !
~zgred
2019-01-03 11:57:53
z adresu IP: (185.21.xxx.xxx)
Ocena: -4
A nieudolne MPK Wrocław stawia autobusy w poprzek ulicy. Takich nieuków mają w MPK. Niech się wreszcie nauczą jeździć cwaniacy z MPK.
~dojazd do pracy dzisiaj
2019-01-03 11:43:38
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ile wam zajął: mi 60 minut (5 km), kolega jechał 2,5 godziny, drugi 1,5 godziny. Oczywiście wszyscy w obrębie Wrocławia, różne odległości i miejsca.
~Zima stulecia
2019-01-03 10:50:59
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 3
Troche śniegu i juz klęska? Kolejny przykład jak działa Polska?
~Pra
2019-01-03 10:04:14
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: 2
Oczywiście mimo ze 20km/godz sie jedzie to standartowo policja "nie dostosowanie predkosci do warunków jazdy ".
~kierowca
2019-01-03 09:55:39
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 1
Most Wolności z tego co się orientuję jest w Brzegu Dolnym, a nie w Wołowie...