Volley traci punkty i Roksanę Wers [POSŁUCHAJ]

Bartosz Tomczak, Wojciech Klich | Utworzono: 2019-01-06 18:32 | Zmodyfikowano: 2019-01-06 18:43

Spotkanie rozpoczęło się dla gospodarzy fatalnie. Przy stanie 5:4 przyjmująca Volley Wrocław - Roksana Wers, źle wylądowała po ataku i nabawiła się kontuzji kolana. 25-letnia kapitan została zniesiona z parkietu ze łzami w oczach. Volley bez swojej podstawowej zawodniczki zdołał jednak wygrać pierwszego seta 25:22. Niestety był to jedyny moment do świętowania. Druga partia toczyła się na przewagi. Więcej zimnej krwi zachowały rywalki w szeregach, których

ręki nie zwalniała Majka Szczepańska-Pogoda i wrocławianki przegrały 25:27. Trzeci set też był zacięty, a jego bohaterkami zostały Julita Molenda i Gabriela Ponikowska, które kończyły decydujące akcje i dały Radomce zwycięstwo 25:23. W czwartej partii Volley nie podjął już rękawicy i przegrał siedmioma punktami.

Po meczu Wojciech Klich rozmawiał z trenerem Volleyu, Markiem Solarewiczem, a także przyjmującą wrocławianek - Natalią Murek:

Volley Wrocław – E.Leclerc Radomka Radom 1:3 (25:22, 25:27, 23:25, 18:25)

Volley Wrocław: Natalia Gajewska, Natalia Murek, Anna Łozowska, Aleksandra Rasińska, Roksana Wers, Magdalena Soter – Magdalena Kuziak (libero) – Karolina Pancewicz (libero), Karolina Piśla, Weronika Wołodko, Aleksandra Gancarz.

E.Leclerc Radomka Radom: Alicja Grabka, Renata Biała, Sonia Kubacka, Majka Szczepańska, Natalia Skrzypkowska, Izabela Bałucka - Kinga Drabek (libero) – Olga Samul (libero), Julita Molenda, Brittany Abercrombie, Gabriela Ponikowska, Alishanova Shafagat.