RWK: Prześladowca, kryminał, kostiumy i detektywi

Miłosława Bożek, Krzysztof Majewski | Utworzono: 2019-01-11 19:18 | Zmodyfikowano: 2019-01-11 19:44
A|A|A

HBO

Zacznijmy od nowości - w styczniu edukację seksualną poprowadzi dla Netflixa Gillian Andersonw "Sex Education", kolejnej młodzieżowej produkcji, czyli sprawdzonej tematyce platformy.

Styczeń możemy spędzić również w towarzystwie dobrze nam znanego, ale dawno niewidzianego "Luthera". Detektyw nie wiele się zmienił od czwartego sezonu, więc zaznajomieni z serialem będą zadowoleni, tak samo, jak Ci którzy dopiero się zapoznają z serialem.

"You"/"Ty" od Lifetime możemy oglądać na Netflixie, a nawet pod jego szyldem. Gwiazdy modnych seriali po raz kolejny proponują nam niepokojąco wciągające "guilty pleasure". Czy to niebezpieczna propozycja? XoXo

"Śmierć i słowiki" od Allana Cubitta to serial kostiumowy. Fani gatunku wiedzą, jaki jest niezbędny składnik udanej produkcji kostiumowej - romans. Okazuje się, że nie tylko w Pięćdziesiąt twarzy Greya"
Jamiemu Dornanowi się nie udało wykrzesać chemii.

 
 
14 stycznia powraca "Detektyw" z trzecim sezonem. Zanim zobaczymy w tytułowej roli rozchwytanego od oscarowego "Moonligta" Mahershala Aliego warto wrócić do pierwszego sezonu serialu Nica Pizzolatto. Do dziś to jedna z najlepszych produkcji, jakie pojawiły się w świecie seriali. 
 
 
CAła
REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama