Ważą się dalsze losy kompleksu Włodarz w Jugowicach

Bartosz Szarafin, GN | Utworzono: 2019-01-18 17:40 | Zmodyfikowano: 2019-01-18 17:41
A|A|A

fot. Bartosz Szarafin

O decyzji Nadleśnictwa można dowiedzieć się z jego profilu w mediach społecznościowych. Jak mówi właściciel kompleksu Włodarz - nikt go nie poinformował o rozwiązaniu umowy. Ta została podpisana lata temu na czas nieokreślony z zastrzeżeniem okresu co najmniej 25 lat. Tymczasem nadleśnictwo stwierdziło, że jej postanowienia nie są w całości realizowane co może działać na szkodę skarbu państwa i umowę wypowiedziało. Dotychczasowy dzierżawca ma czas do końca września. Potem nadleśnictwo przejmie teren.

Co dalej z kompleksem, w który spółka Krzysztofa Szpakowskiego włożyła miliony złotych? Do sprawy będziemy wracać.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~kapitan
2019-10-26 18:58:14
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pora odebrać pacjentowi w mundurku skauta obiekt, parasol ochronny nad resortowymi ubekami już nie działa.
~Robson
2019-10-26 18:10:13
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 0
Typowe komentarze....polaczki.
~Turysta
2019-01-27 14:08:03
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
Typowy SKOK na kasę. Kiedyś to miejsce zarastało i nic się nie działo. Przyszedł inwestor pasjonat i stworzył niezwykle ciekawe dla turystów miejsce , które lo wielu latach ciężkiej pracy zaczęło przynosić profity. I to wywoluje zazdrość. Trzeba znaleźć pretekst żeby temu człowiekowi to odebrać. Skandal.
~Grześ
2019-01-19 23:56:02
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 3
o jakich milionach piszecie, gdzie Szpaku te miliony włożył - chyba nie Swoje ;-) . Wszystkie rozliczenia każdej spółki można upiblicznić a bynajmniej na wniosek do właściwego KRS mieć wgląd do tuch finansowych też - tam przez te wszystkie lata nie macuzbieranych miliobów ;-) , czyli Ktoś kłamie. Szkoda, że pracownicy pana Sz. są zastraszeni - bo powiedzieli by za ile pracują, jakie kłamstwa muszą mówić i jaki syf piją. Mam madzieję, że to się już skończy. Ja lata temu usłyszałem od pana Sz. tu masz szpadel i tam i kopać sobie dołek. Kawał ... buca... ale śpiewajcie pochwały dalej temu diwiantowi w przebraniu generała
~Pampa
2019-01-19 08:46:50
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 2
A będę mógł sobie zabrać jedno wiertło do domu jak już go w końcu z tego miejsca wyeksmitują?
~Rzepicha
2019-01-19 07:26:38
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 2
Włożył miliony a wyjął dziesiątki milionów. Złoty interes dlatego słychać dookoła płacz.
~bijesz pianę
2019-01-19 00:46:50
z adresu IP: (37.249.xxx.xxx)
Ocena: 1
robisz kasę o POprzednik ???
~andrzejwrc
2019-01-18 23:28:04
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: -3
ktos z dobrej zmiany polapal sie ze to juz gotowy interes trzeba tylko wyautowac dzisiejszych wlascicieli powod zawsze sie znajdzie i zeby nie bylo jak z chodowla koni w janowie ; szwagier ' wziol interes ale zaliczyli padaczke normalne w Pisie
~Ukryte
2019-01-18 23:20:56
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 5
Tylko czy później będzie dostępny do zwiedzania?
~A było dobrze
2019-01-18 22:56:57
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: -2
Nie ma się co dziwić nie widzę odpowiedniejszego miejsca aby użądzać urodziny
~bigbosman
2019-01-18 21:41:50
z adresu IP: (37.7.xxx.xxx)
Ocena: 3
Jakiś cwaniak z malinowym nosem zobaczył, że interes się kręci i chce wyrwać jakieś "5 zł"! Jebana urzędnicza klasa próżniacza.
~Andrzej
2019-01-18 20:34:26
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 2
Szkoda bo człowiek naprawdę robi dobrą robotę