Wypadek na wyjeździe z Wrocławia. Ogromne korki na Karkonoskiej

Piotr Osowicz, mk | Utworzono: 2019-03-08 10:39 | Zmodyfikowano: 2019-03-08 10:42
A|A|A

Fot. Piotr Osowicz

Jadący od Węzła Bielańskiego w stronę centrum kierowca samochodu osobowego, wyprzedzał autobus miejski lewym pasem: 

- Niespodziewanie zmieniać pas na lewy zaczął też autobus - opowiada kierowca auta osobowego:

Nikomu nic się nie stało. Utworzyły się duże korki w stronę wjazdu i wyjazdu z Wrocławia. W tej chwili już się rozładowują.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~turysta
2019-06-27 16:06:44
z adresu IP: (217.86.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dosc czesto wjezdzam tym odcinkiem do Wroclawia. To, co wyprawiaja tam kierowcy DW. DWR i inni z lokalnymi tablicami przekracza wszelkie normy poprawnej jazdy. Z daleka widza, ze jest ruch o wysokim natezeniu, a mimo to rozpedzaja swoje samochody bez jakiejkolwiek wyobrazni sytuacyjnej liczac pewnie na to, ze wszyscy przed nimi ulegna naglej dematerializacji i znikna. Dochodzi do gwaltownych hamowan, zmian pasa bez sygnalizacji, pokazywania sobie srodkowych palcow... To jest zupelna dzicz.
~Wroc
2019-03-08 21:48:40
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
Takich drajwerów tam przewaga, można się napatrzeć i nadziwić jak mają farta muskając betonowe obrzerza swoimi pedalskimi bemwu i takie tam inne badziewie.
~Kazimierz57
2019-03-08 20:04:19
z adresu IP: (109.197.xxx.xxx)
Ocena: -2
Czyli "reset" sam się resetuje? No i bardzo dobrze !! Jeszcze tylko "pociągnąć" tego resetującego się za straty wynikające z kolizji....
~Aws
2019-03-08 19:41:11
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -2
Jeśli pędził i Nie potrafił się dostosować do przepisów i większości normalnych ludzi, to niech leży, najlepiej w głębokim rowie, co by stamtąd nie wyjechał i więcej nikomu krzywdy nie zrobił!
~captain hook
2019-03-08 17:42:47
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 0
:O 0 kolega rozbija się po mieście...
~jacek
2019-03-08 16:22:48
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 0
dlaczego mnie to nie dziwi firmowy samochód pewnie na warszawskich rej
~PRW
2019-03-08 15:25:07
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
Tam jest przecież waga dla TIRow oraz pętla indukcyjna do pomiaru prędkości - kiedyś działały obie. Tablica nad jezdnią wyświetlała nr rejestracyjny auta przekraczającego prędkość. Ale jak to u Dudiego - zapłacone i wyłączone bo nie ma homologacji :D
~pku1
2019-03-08 14:18:00
z adresu IP: (176.111.xxx.xxx)
Ocena: 1