Kandydaci PiS do Parlamentu Europejskiego oficjalnie przedstawieni

Malwina Gadawa, jk | Utworzono: 2019-03-22 16:04 | Zmodyfikowano: 2019-03-22 16:06
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Anna Zalewska, Beata Kempa, Sławomir Kłosowski, prof. Andrzej Kisielewicz, Aleksander Szwed, Rafał Ślusarz, Katarzyna Czochara, Jacek Baczyński, Beata Żołnieruk i Mirosława Stachowiak-Różecka - to kandydaci Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego, którzy wystartują w okręgu dolnośląsko-opolskim.

Posłanka z Wrocławia Mirosława Stachowiak-Różecka mówi, na jaki wynik liczy partia:

Minister Beata Kempa, która startuje z ramienia Porozumienia i Solidarnej Polski opowiada, jaką role w Unii Europejskiej powinna odgrywać Polska:

W sobotę we Wrocławiu odbędzie się konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Potem premier Mateusz Morawiecki odwiedzi Strzelin.

Posłuchaj relacji Malwiny Gadawy:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Dajcieseluz
2019-03-23 10:56:51
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 10
Pislamisci
~Olaf
2019-03-23 08:01:49
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: -19
Ciekawa ekipa. Warto na nich oddać głos.
~dziecko we mgle
2019-03-23 07:54:04
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 2
Patrząc na prawo natychmiast oglądam się na lewo.
~Komentarz został usunięty
2019-03-22 21:02:06
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 1
Komentarz został usunięty
~Komentarz został usunięty
2019-03-22 19:41:39
z adresu IP: (195.136.xxx.xxx)
Ocena: 1
Komentarz został usunięty
~Joanna z Wrocławia
2019-03-22 18:55:21
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: -28
Bardzo podobają mi się poglądy i wiedza pani Mirosławy Stachowiak-Różeckiej. Często wypowiada się w programach Faktów Wrocławskich. Jest konkretna, zna szczegóły problematyki Wrocławia i kraju. Widać to w dyskusjach z radnymi miasta. Wyjaśnia, uszczegóławia i koryguje przekręcanie faktów komentujących. Źle się stało, że nie została prezydentem Wrocławia. Miasto miałoby dobrego fachowca w zarządzaniu.
~poldek
2019-03-22 18:29:30
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 24
Po prostu współczuję wyborcom, że muszą choćby przez sekundę popatrzeć na panie po prawej stronie w pierwszym szeregu. Ciekawe swoje pomysły w parlamencie europejskim również będą smarowały wazeliną ?????? Mam nadzieję, że nie otrzymają uprawnień do ich głoszenia w języku "dobrze opanowanym" !!!!!!
~kibicka
2019-03-22 18:28:23
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 0
Sam " kwiat"
~Art
2019-03-22 17:51:40
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: -25
Mocna ekipa
~Smoczek
2019-03-22 17:47:03
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 1
A jakie stawki sa w tym parlamencie?
~gosc
2019-03-22 17:44:35
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -24
Brawo dla kandydatow PiS. Moze wybija z głow PO skandalicznym radnym ul. Pawła Adamowicza.Wroclaw nie moze zostac POsmiewiskiem dla całej Polski.Radni obecni dyskredytuja Wrocław.Nasze piekne miasto.Skandak
~WROClove
2019-03-22 17:35:00
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: 2
Wyrazy głębokiego współczucia dla młodzieży z tej formacji . Stare wygi polityczne nie dopuszczą młodych do koryta Unijnego, a szkoda !
~mag
2019-03-22 16:39:45
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
Same gwiazdy!!!!!!!
~zajac
2019-03-22 16:27:29
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 0
Porażka. śmiać sie czy płakać.