Nowości Wydawnictwa Dolnośląskiego, Survival z Frankowskim i Nie Czesław, ale Miłosz [WIDEO]

Bartosz Synowiec | Utworzono: 2019-04-19 10:34 | Zmodyfikowano: 2019-04-19 10:50
A|A|A

Natalia Stecka i Patryk Młynek w studiu RWK

„Ofiary systemu. Sprawa Tomasza Komendy” – książka Ivo Vuco o bulwersującej sprawie, którą żyje cała Polska i „Łazarz” Larsa Kaplera, kryminał, który jest najpoczytniejszą książką roku w Szwecji. Trzy prawdziwe historie opowiedziane przez Greka („Byłem gangsterem”, „Siedziałem w więzieniu”, „Byłem wykidajłą”) i kolejne książki ze słynnej serii Jo Nesbo o…”Doktorze Proktorze”. W studiu RWK o premierach, nowościach i bestsellerach Wydawnictwa Dolnośląskiego opowiedzieli redaktorzy z wrocławskiej oficyny Natalia Stecka (od kryminałów) i Patryk Młynek (od literatury faktu i fantastyki).

W programie rozmawialiśmy również o tym jak:
- przefiltrować wodę za pomocą gałęzi,
- wydostać się z przerębla i co robić dalej,
- uzyskać naturalną aspirynę,
- przetrwać zamieszki w mieście.
O tych i wielu innych przydatnych rzeczach pisze w swojej książce Paweł Frankowski. „Vademecum Survivalowe”, to już druga, po „Przygotowani przetrwają” opowieść wrocławskiego autora o tym jak przetrwać w świecie, który bywa niebezpieczny. Paweł Frankowski potrafi także przetrwać w świecie wirtualnym, gdyż jest także autorem kilkunastu książek o… tworzeniu stron internetowych, mediach społecznościowych i innych Joomlach (wydawnictwo Helion), cokolwiek by to nie znaczyło.

„Nie Czeslaw Ale Milosz”, hmm… Pod takim pseudonimem kryje się… Posłuchajcie sami. Na pewno jest to poeta. Jego debiutancki tomik zatytułowany „Brudne słowa” bardzo się czytelnikom podoba. Nie Czesław (ale Miłosz) ma ponad 52 tysiące fanów na Facebooku i 14 tys. na Instagramie. Jak to się robi z poezją? – o to także zapytaliśmy naszego gościa.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama