Cztery wypadki na A4. Droga jest zablokowana

Krzysztof Majewski, km | Utworzono: 2019-04-24 06:21 | Zmodyfikowano: 2019-04-24 06:36
A|A|A

fot. archiwum RW

Od rana blokada na autostradzie A4. Najpierw doszło do wypadku na trasie do Zgorzelca między Wądrożem Wielkim a Mikołajowicami. W zderzeniu trzech aut zginęła jedna osoba. Tutaj droga właśnie została odblokowana.

Potem kawałek wcześniej między Budziszowem a Wądrożem zderzyły się 3 ciężarówki. Tutaj także tragiczny wypadek, w którym zginęła jedna osoba i droga też jest zablokowana. Kierowcy zjeżdżają w Budziszowie i powinni kierować się na Jawor.

W drugą stronę także blokada na A4. Po porannym wypadku między Chojnowem a Lubiatowem. Tak ciężarówka zderzyła się z busem, jedna osoba jest ranna. Zjechać trzeba w Chojonowie i najlepiej kierować się na Legnicę.

Dłużej postoimy tez na bramkach w Karwianach. Zator w kierunku Katowic ma ponad 3 kilometry.

We Wrocławiu ciasno na wjazdach do miasta, Kosmonautów, Pełczyńskiej, Sobieskiego, Stachocińskiej, Opolskiej i Buforowej. Gęsto na Zwycięskiej i Ołtaszyńskiej, na Klecińskiej przed FAT-em, Armii Krajowej do Ślężnej a także na Traugutta i Pułaskiego do Placu Społecznego. Spory ruch już w samym centrum.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Angel
2019-04-25 07:44:00
z adresu IP: (194.29.xxx.xxx)
Ocena: 0
tak patrząc na tą barierkę pomiędzy drogami. Często słyszy się o braku tunelu życia przez korki. A gdyby tak na zewnątrz zrobić drogę z pierwszeństwem dla uprzywilejowanych? Czy nie przyszybszyło by to Ratowania życia czy rozluźnienia ruchu na miejscu wypadku?
~Łukasz
2019-04-24 14:32:37
z adresu IP: (213.108.xxx.xxx)
Ocena: 2
Ostatnio jadac z Legnicy do Wrocławia wlasnie A4 mialem taka sytuacje. Jechalem lewym pasem i wyprzedzalem rząd tirów moze z 5 albo 6. Widzialem w lusterku zblizajace sie w duza szybkoscia sportowe auto. Gdy juz dojechal do mnie siadl mi na zderzaku co chwile mrogal dlugimi i jeszcze trąbił. A ja co mialem niby zjechac pod tira? A poza tym gdzie wyobraznia? A gdyby mi nagle jedez z tirów wyjechal na moj pas i zaczol wyprzedzac kolege z tira jadacego przed nim. Ludzie nie ktorzy jezdza z dziecmi. Calymi rodzinami. Myslcie troche. Korzystajcie z glow.
~Gumiś
2019-04-24 14:21:12
z adresu IP: (213.108.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wszyscy mowia na ta droge autostrada A4. Ja sie pytam jaka autostrada? Czy autostrada wyglada tak ze sa 2 pasy bez pobocza z barjerkami lub rowami meljoracyjnymi i taki scisk. To jest autostrada? Ta droge wybudowali niemcy za czasow 2 wojny swiatowej. Pamietam jeszcze jak nawiezchnia byla z plyt betonowych. I tu sie rodzi drogie pytanie. Czy jak zmieniali nawiezchnie (remontowali) to czemu nikt nie momyslal zeby moze poszezyc. Teraz gdy mamy tyle aut na droch i tych wszyskich tirow to 3 pas bylby batzo przydatny. A to ze jezdza idjoci i nie potrafia sie dostosowac do warunkow i mysla ze sa sami na drodze albo ze sa pepkiem swiata to droga sprawa
~Gość
2019-04-24 13:57:42
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -3
Bo jedzie jeden głupi ciul lewym pasem, toczy się jakby był sam na drodze to drugi siedzi na zderzaku, ile razy bym nie jechał to wiecznie lewy zawalony a na prawym co jakiś czas tir, przypominam że lewy jest do wyprzedzania, no ale po co zjeżdżać na prawy skoro za kilkadziesiąt metrów jest kolejny tir do wyprzedzenia i tak jadą jak te osły, nie ma co się dziwić że tam non stop wypadki!
~Packa
2019-04-24 11:46:46
z adresu IP: (89.73.xxx.xxx)
Ocena: -1
Po co rozbudowywać A4 jak można przekazać pieniążki na odbudowę katedry w Paryżu? A kierowcy swoją drogą, siedzenie na ogonie 2m za zderzakiem i prędkości rzędu 180km/h, to standard na polskich autostradach, tyle że A4 nie wybacza błędów.
~Andrzej
2019-04-24 11:44:39
z adresu IP: (178.219.xxx.xxx)
Ocena: 3
Tak kończy się jazda na zderzaku
~czesio
2019-04-24 10:33:21
z adresu IP: (83.0.xxx.xxx)
Ocena: -2
Polscy kierowcy i wszystko jasne.
~Kierowca
2019-04-24 09:54:59
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 3
Tam za mało jednak radiowozów jest na odcinku Wrocław - Legnica w obu kierunkach.
~Obiektywny
2019-04-24 09:21:27
z adresu IP: (109.207.xxx.xxx)
Ocena: 6
Na A4 dzieją się dantejskie sceny i poczucie bezkarności narasta. Czas zacząć karać za łamanie przepisów na drogach. Niech Policja bierze się za robotę.
~Czaraz
2019-04-24 09:08:34
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 2
Standard...Autostrada dla tych co maja sporo czasu...
~MAx
2019-04-24 08:49:48
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 7
A może informujcie o A4 jak tylko jest przejezdna ?
~Gucio
2019-04-24 08:24:09
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 10
Może zamiast narzekać na służby każdy zacząłby patrzeć we własny ogródek? Noga z gazu, smartfon do kieszeni i skupić się na drodze. Jak widzi się co wyprawiają mistrzowie forumowych narzekań na drogach to włos się na głowie jeży...
~gaba55
2019-04-24 07:38:59
z adresu IP: (5.184.xxx.xxx)
Ocena: 0
Masakra, droga zablokowana od 3.30. To co tutaj się dzieje to jest jedna wielka porażka ????
~Mis
2019-04-24 07:28:14
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 4
Może lokalni politycy zamiast pirdlić o pierdołach zajmą się bezpieczeństwem na tej drodze??
~Deiver
2019-04-24 07:26:25
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 1
Stoję od 3:40 bo durnie ze służb nie skierowały mnie na objazd... czemu wciąż blokują drogę?
~Samara
2019-04-24 07:25:14
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czy ktoś wie jak długo jeszcze będzie zablokowana droga A4