Insert Coin

Ewa Zając | Utworzono: 2008-03-25 10:48 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

(Fot. zespół)

Jak sami określają "na dzień dzisiejszy band tworzą cztery zgrane ze sobą osoby". I choć udzielają się także w innych projektach, to przekonują, że Insert Coin jest najbliższe ich sercom.

Posłuchaj materiału Polskiego Radia Wrocław o tym zespole:

A to konkursowa piosenka Insert Coin - "Uciekamy stąd":

W półfinale zespół zaproponował utwór "Ku chwale":

Zobacz także profil Insert Coin w MySpace.

REKLAMA
Dźwięki
Muzyczna Bitwa: Insert Coin. Materiał Polskiego Radia Wrocław.
Insert Coin "Uciekamy stąd"
Insert Coin "Ku chwale"

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Rybka Darwina
2012-08-19 02:11:47
z adresu IP: (85.221.xxx.xxx)
Ocena: 1
RybkaDarwina. pl to sklep, w którym można nabyć produkty dla ateistów, racjonalistów oraz wolnomyślicieli. Zapraszamy :)
~Nemar
2008-05-06 19:35:07
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: -3
Jak bym słyszał kapele Rockową z dawnego PRL - u tylko tak dalej:) Perkusja jest nieco za głośno, wokal nie najgorszy, gitarka hmm fajna :D Wpada w ucho, można kupić jakąś waszą płytę ? Pozdrawiam
~Nurth
2008-05-05 18:30:24
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Od nas też niestety nikt nie pracuje w LG, w armii też nie... :P
~Fumfel
2008-05-05 17:42:58
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Klawiszowiec VE pracuje w armii i mimo rozkazu dla całej kompanii i tak by sie nie udało :) Za rok proponuje wspolny koncert agitacyjny na dachu LG razem z VE
~InsertCoin
2008-05-05 11:20:44
z adresu IP: (79.189.xxx.xxx)
Ocena: 1
Dziękujemy wszystkim za wsparcie. Niestety nie udało się (Może jak byśmy pracowali w LG to by się udało :) Rock&rollowe pozdrowionka!
~basiek
2008-05-04 21:14:10
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 1
Ojciec, Ojciec Ty Parówo;)
~Drac
2008-05-04 14:03:03
z adresu IP: (92.244.xxx.xxx)
Ocena: -1
Gratuluje kolejnego etapu :) Piosenki juz dobrze znzne mam tylko jedno pytanie: Czy juz moge głosowac :P
~Root
2008-05-04 10:51:51
z adresu IP: (85.128.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dacie rade :D !!!
~Klaudyna
2008-04-28 22:25:57
z adresu IP: (85.128.xxx.xxx)
Ocena: -1
ojj talentosy, talentosy.. ;D haha .. ;] no ale tak naprawdę to grają super!
~sitek
2008-04-28 20:20:17
z adresu IP: (85.128.xxx.xxx)
Ocena: 3
to.jest.to.i.oto.kaman
~sitek
2008-04-28 20:20:17
z adresu IP: (85.128.xxx.xxx)
Ocena: -3
to.jest.to.i.oto.kaman
~Mateusz (Requiem)
2008-04-28 17:28:14
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: -9
Ja zagłosowałem na Insert Coin, chłopaki wymiatają;)
~IC
2008-04-28 17:22:51
z adresu IP: (79.189.xxx.xxx)
Ocena: 0
Oj niestety utwór "Ku chwale" nie poleciał w radiu do końca... szkoda bo później się rozkręca - zapraszamy do posłuchania całości :) Pozdrawiamy
~zombie
2008-04-28 11:17:47
z adresu IP: (83.3.xxx.xxx)
Ocena: -2
spoko! :D
~słoneczko:)
2008-04-11 16:15:30
z adresu IP: (85.128.xxx.xxx)
Ocena: 0
bardzo barzdo barzdo fajny kawałek..pozdrawiam zespół:)
~jazzman
2008-03-27 12:57:55
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 1
"WPIERW WYSTĘpOWAŁ"- ale buraczarnia!
~cichy_gitarra
2008-03-27 06:57:58
z adresu IP: (62.233.xxx.xxx)
Ocena: 1
A mnie sie nie podoba i juz ;)
~bebe.
2008-03-26 20:47:18
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: -2
o. normalnie jeden z najlepszych zespołów jakie znam. ;]. no po prostu .. . aż nie mogę wyrazić tego słowami ;D mogę tylko pogratulować. :) bo sama lubię słuchać tego jak grają. uwielbiam to gitarowe brzmienie. ach. ;D talentosy jakich MALO xD xD xD
~Kojak
2008-03-26 19:14:51
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Insert Coin górą!!!
~ojciec
2008-03-26 10:38:48
z adresu IP: (85.128.xxx.xxx)
Ocena: 1
Dziękujemy wszystkim za głosy :)
~Asia :)
2008-03-25 23:00:33
z adresu IP: (86.143.xxx.xxx)
Ocena: -2
A ja slyszalam ich na zywo i goraco polecam, bo sa rewelacyjni!!! Mam nadzieje, ze wkrotce bedzie o nich glosno! Utalentowani muzycy i swietne teksty :)
~Mąka
2008-03-25 15:58:03
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Znam ten zespół nie od dziś i nie od dziś ich słucham. Muzyka, tak jak już powiedział Łukasz, jest melodyjna i wesoła, jednym słowem wpada w ucho. Powodzenia...
~Daniel
2008-03-25 15:10:59
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: -2
muzyka wpada mi w ucho, przyznam - znam ten zespół, jest się czym pochwalić ;) pozdrawiam i trzymam kciuki!
~diaboliqua
2008-03-25 13:56:00
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 1
Ciekawy kawałeczek.. wpada w ucho.. w sumie chciałabym na żywca usłyszeć tą kapelę.. fajnie chodzi gitara. wokal tez bardzo fajny :) bardzo interesujący jest ten motyw gdzie sam wokal jest.. Utwór jest zróżnicowany co daje możliwość ocenienia go w całości a nie jak większość utworów tylko po ,,okładce''..po kilkukrotnym przesłuchaniu tego kawałka już potrafię zanucić jego melodię a to już jego wielki sukces. Jak to sie mówi: muzyka lekka łatwa i przyjemna ale z przekazem. Tekst uniwersalny dzięki za to,. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów :) powodzenia
NA ANTENIE
MichałHamburger
Michał Hamburger
 13:00 - 15:00
Druga część dnia
Zapraszam