Radosław Hyży szczerze o przegranym sezonie koszykarskiego Śląska [POSŁUCHAJ]

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2019-05-26 09:54 | Zmodyfikowano: 2019-05-26 09:59
A|A|A

fot. wks-slask.eu

POSŁUCHAJ CAŁEJ ROZMOWY:

Radosław Hyży był gościem sobotniego Popołudnia Kibica. Rozmowę zaczęliśmy od analizy finałowej serii z Astorią Bydgoszcz:

Nie mogło zabraknąć najbardziej gorących tematów serii - protestu po drugim meczu finałów i ostatniej akcji z tamtego spotkania, kiedy Śląsk stracił szansę na korzystny wynik po rzutach wolnych w ostatniej sekundzie meczu. Co wtedy czuł Radosław Hyży? Na to pytanie odpowiedział w drugiej części rozmowy, którą zaczęliśmy od pytania czy po pięciomeczowej serii z Czarnymi Słupsk trenerowi i drużynie zapaliła się lampka ostrzegawcza?

W trzeciej części wyszliśmy poza play-offy i pomówiliśmy o cały sezonie. Co Radosław Hyży najbardziej lubił w swoim zespole?

Po analizie gry Aleksandra Dziewy w dwóch częściach sezonu, trener FutureNetu Śląska opowiedział także o tym jak współpracowało mu się z Robertem Skibniewskim, który był grającym asystentem.

Na koniec wybiegliśmy w przyszłość. Było i luźne pytanie o ewentualny powrót do komentowania NBA i jak najbardziej poważne pytanie - co dalej z Radosławem Hyżym?

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama