Electric znowu we Wrocławiu

Ewa Zając | Utworzono: 2007-11-20 11:45 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Nie znaczy to jednak, że zespół w tym czasie odpoczywał, zagrali bowiem sporo koncertów na Opolszczyźnie i rozpoczęli poważne przygotowania do zarejestrowania nowych utworów. Sporo czasu spędzają w studio nagraniowym, a od nowego roku zamierzają ruszyć w trasę koncertową po całym kraju.

Posłuchaj materiału Polskiego Radia Wrocław o grupie Electric:

Początki grupy to lata 80. Najpierw powstała niezależna formacja Elektryczne Buty, dobrze znana w alternatywnych kręgach. To z niej narodził się Electric - pod tą nazwą funkcjonują od 1999 r. Do dziś zagrali wiele koncertów, głównie w południowej Polsce i Czechach. Udało im się też wystąpić na jednej scenie z takimi zespołami jak TSA, Republika czy Lady Pank.

Ich muzyka to - jak sami twierdzą - rock’n’roll, mocno gitarowe dźwięki, bez żadnych sztucznych brzmień. Ważną sprawą są dla nich teksty, nieco poetyckie i mające nieść przesłanie – jak najbardziej pozytywne i radosne. Zespół Electric pragnie bowiem, by ich muzyka wyzwalała w człowieku wyłącznie pozytywne instynkty.

REKLAMA
Dźwięki
Materiał Polskiego Radia Wrocław o grupie Electric.

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Adaś/electric
2007-12-12 15:15:27
z adresu IP: (83.19.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jeszcze raz... Hello! Obiecaliśmy pani Ewie Zając z PRW dostarczyć nowe nagrania, nad którymi teraz i przez klika tygodni pracujemy. Wiemy też, że czekacie na nie od dłuższego czasu. Jak tylko uporamy się z nagrywaniem, odwiedzimy się ponownie... we Wrocławiu też!)
~???
2007-11-29 10:36:42
z adresu IP: (83.19.xxx.xxx)
Ocena: 0
Kiedy kolejny koncert we Wrocku?
~undergrounder
2007-11-28 12:05:05
z adresu IP: (83.19.xxx.xxx)
Ocena: 0
To jedna z nielicznych prawdziwych off-owych i niezależnych muzyków w tym kraju. Prawie jak żywe dinozaury... powodzenia i trzymam za Was kciuki.
~prymityw
2007-11-28 09:49:26
z adresu IP: (83.19.xxx.xxx)
Ocena: 0
To jest to!
~alcia
2007-11-23 10:33:29
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 0
teksty pisane z serca, muzyka porywająca serca innych... jestem jak najbardziej na tak.... Gratuluje Wam, i oby tak dalej, trzymaj kcuki. Pozdrawiam
~Grygcio
2007-11-22 17:09:43
z adresu IP: (217.210.xxx.xxx)
Ocena: 0
No, spoko muza :) hehehe Pozdowienia ze Szwecji
~aśka
2007-11-22 16:59:15
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 0
Electric kocham Was!!!:*:*
~Adaś/electric
2007-11-22 10:55:13
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pragnę krzyknąć Wam... Cześć!) Dziękuję w imieniu chłopaków za bardzo ciepłe słowa. Na koncercie pojawiło się również bardzo dużo znajomych, uśmiechniętych, także pozdrawiamy się wszyscy ogromnie serdecznie i smacznie. Keep on rockin!)
~qbutek ;)
2007-11-21 19:08:21
z adresu IP: (87.249.xxx.xxx)
Ocena: -1
Znam chłopaków nie od przedwczoraj, to już będzie z 11 lat. Zresztą z Adasiem wychowywaliśmy się w jednej piaskownicy :D. Patrząc wstecz jak zaczynali, to teraz z tego co było wyrosła doskonała ekipa dojrzałych artystów, szołmenów, wyluzowanych maniaków dobrych dźwięków i pozytywnej wibracji, tym bardziej że chyba każdy z nich lubi inny gatunek rocka. Gwarancja świetnej zabawy na każdym ich koncercie, a byłem na niejednym, zatem pozostaje polecić, kto nie zna poznać powinien, nie zawiedzie sie, a kto zna to wie o co kaman. Osobiście juz wyrosłem z pogowania pod sceną, ale nóżka podskakuje przy piwku na imprezkach, szczególnie pęka mi na coverach ACpiorunDC :O Pozdro dla Adasia, Szymona, Lecha, Krecika i Tomka, tak trzymać!
~kasza
2007-11-21 17:29:04
z adresu IP: (80.53.xxx.xxx)
Ocena: 0
Fajnie , że nagrywacie płytę, na to czekałam :D tylko szkoda, że pojedziecie w trasę, rzadziej Was będzie mozna spotkać na koncertach w Nysie i okolicach ;( Ale powodzenia życzę :D mam nadzieję, że uda Wam się opędzić od paparazzi jak już będziecie sławni~
~Kama
2007-11-21 17:08:07
z adresu IP: (83.19.xxx.xxx)
Ocena: 0
No pozdrawiam Adasia i całą ekipę, miło, ze o Was coraz głośniej, bo na to zasługujecie!! Cóż dodać, wesoła muzyka, świetna do zabawy, świetna do pomyślenia o pewnych sprawach, kilka razy zdarzyło mi się być na ich koncercie i każdy miło wspominam :) Mam nadzieję, ze jeszcze nieraz będę miała okazję zobaczyć Was na żywo chłopaki. Trzymajcie tak dalej i do zobaczenia! Pozdrawiam wszystkich.
~abe1
2007-11-21 16:58:24
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 0
Hej electric kiedy nagrywacie płytę , bo bum sobie kupił.
~abe1
2007-11-21 16:53:12
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 0
Cóś niesamowitego tak grają tylko electric - pełen profesjonalizm mocne zdecydowane uderzenie, jak graja to czują że chca grać dla ludzi. To nie jest grupa w stylu - k.........a wylansowali nas to macie nas słuchać. Ta grupa podchodzi każdemu kto lubi posłuchać dobrej rokowej muzy. Pozdrawiam zespół electric - wróżę wam wielką świetlaną karierę na którą zasługujecie.
~czarny
2007-11-21 15:33:53
z adresu IP: (82.160.xxx.xxx)
Ocena: 0
hieihe fajny zespół, potrafi rozgrzać publiczność!! Yeah! Pozdrawiam
~fan
2007-11-21 14:56:13
z adresu IP: (83.19.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pokażcie jak się rozkręca koncerty!
~Sutek
2007-11-21 14:32:25
z adresu IP: (82.160.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pozdrawiam Electric, pozdrowienia z podziemia :D goraco ich polecam sa jednymi z najlepiej bawiacych sie zespolow na opolszczynie i ciesze sie ze im sie udaje coraz wieksza ilosc ludzi zaszczepic swojimi pozytywnymi wibracjami :) Jeszcze raz goraco pozdrawiam cala ekipe ;)
~czayna
2007-11-21 14:07:37
z adresu IP: (83.24.xxx.xxx)
Ocena: -1
sie ma Ostrołęka wita;)hmmmmm nie miałam jeszcze okazji osobiście być na koncercie grupy Electric ale wiem,że jeszcze będę...dobra nuta wpada w ucho:)jednym słowem podobujeeee mnie sie :D...no i tak sobie myślę,że nadal macie w planach zagrać koncert w naszym mieście wiosną (ta droga długa jest...ale ma kres):P....Adaś płyta dla sweet czayen:) Pozdrawiam serdecznie...powodzenia i wytrwałości na scenie...do zobaczenia może jeszcze w roku tym hehehehehe...buuuuziaaakiii
~Prosiak
2007-11-21 13:37:34
z adresu IP: (213.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
Super kapela i to z mojego rodzinnego miasta. Gorąco polecam koncert a ,,Elektrykom'' życzę samych sukcesów.
~Michelle
2007-11-21 13:10:34
z adresu IP: (83.19.xxx.xxx)
Ocena: 0
I w koncu Wroclaw uslyszy swietna kapele! Gratuluje i zycze dalszych sukcesow
~una
2007-11-21 12:53:18
z adresu IP: (213.238.xxx.xxx)
Ocena: 0
super ze bedziecie we wroclawiu, zbiore grupe ludzi i na bank sie pojawie. Polecam serdecznie, super muzyka, bardzo dobre brzmienie, i duzo pozytywnej energi!
~dżim
2007-11-21 12:47:19
z adresu IP: (83.19.xxx.xxx)
Ocena: 0
Oł je! Oł je! Oł je! Chłopaki dajcie czadu!)
~Akki
2007-11-21 11:55:29
z adresu IP: (83.19.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wreszcie wielki świat zobaczy jaką mamy w Nysie fajną kapelę...wielkie dla chłopaków gratulacje :)
~Yogi
2007-11-21 11:12:33
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 0
bardzo się cieszę, naprawdę dobry zespół a ich koncerty to świetna zabawa
~Premek/CZ
2007-11-21 11:11:49
z adresu IP: (83.208.xxx.xxx)
Ocena: 1
Pozdrowenia do kapeli, ktora takze w Czechach ma swoich wiernych fanow bo dobrze zabawic i rozgrzeszyc publik umi jak w Polsce, tak w Czechlandii :)
~MaciejMT
2007-11-21 10:57:17
z adresu IP: (213.238.xxx.xxx)
Ocena: -1
Pozdrowienia dla kapeli, która każdą imprezę rozruszać potrafi. Posłuchajcie bo warto. Powodzenia na trasach.
~cobretti75
2007-11-21 10:41:03
z adresu IP: (87.249.xxx.xxx)
Ocena: 0
Super zespół bardzo gorąco polecam,myślę że przyszłości będziemy ich słuchać w każdym radiu i oglądać koncerty w telewizji.Naprawdę warto ich posłuchać.