Noc na faktach, Traviata, W stronę Słońca, Ósemki w Agorze, Cyber egg (WIDEO z Radia Wrocław Kultura)

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2019-06-19 09:00 | Zmodyfikowano: 2019-06-19 17:20
A|A|A

Dab+wtorki od 16:00 (powtórka w środę od 9:00)

Już w najbliższą sobotę Noc na faktach - przegląd spektakli teatru dokumentalnego, przygotowanych w ramach programu Instytutu Grotowskiego. W tym maratonie teatralnym pojawią się także premiery. Takie jak przedstawienie Jakuba Tabisza 'Paraliż', inspirowanego wydarzeniami wokół głośnej śmierci Igora Stachowiaka. W studiu reżyser.

Łukasz Gaj i Jacek Jaskuła, śpiewacy występujący w najnowszym superwidowisku Opery Wrocławskiej, czyli 'Traviacie' Verdiego/Piave.

Pola Fedyszyn i Renata Zagórska z Centrum Kultury Agora o teatralnych atrakcjach dla dzieci i dorosłych. Będzie piknik teatralny, będzie otwarta dla wszystkich, darmowa prezentacja 'Arki' w wykonaniu legendarnego Teatru Ósmego Dnia.

Premiera Teatru Układ Formalny tuż tuż. W Zajezdni przy ul. Legnickiej, w budynku Stowarzyszenia Tratwa w sobotę i niedzielę. To lalkowa wyprawa 'W stronę Słońca', autorska propozycja scenarzysty, projektanta lalek i reżysera Macieja Rabskiego. W studiu Przemek Furdak.

Małgorzata Szczerbowska - aktorka i dramatopisarka. Z jej najnowszym tekstem 'Cyber egg' zapoznamy się podczas performatywnych czytań związanych z kolejną edycją Wrocławskiego Konkursu Dramaturgicznego 'Strefy kontaktu' wkrótce we Wrocławskim Teatrze Współczesnym.


Do usłyszenia i zobaczenia w DAB+, FM, aplikacjach mobilnych i na www.radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama