Wrocław ma... pustynie! Tylko, że betonowe. Top5 "najgorętszych" miejsc stolicy regionu [WIDEO]

Radosław Bugajski, d | Utworzono: 2019-06-24 23:12 | Zmodyfikowano: 2019-06-24 23:20
A|A|A

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~klerk
2019-06-25 17:06:56
z adresu IP: (5.226.xxx.xxx)
Ocena: 5
Liści sprzątać nie trzeba, wiec jest git. A drzewa? Na co nam drzewa, klomby, to jest to. szybko schną, więc i ta okropna zieleń też szybko znika. Przecież nic nie poradzimy na upały.... gdyby tak tylko dało się zlikwidować parki to skończylibyśmy z niesprawiedliwością i każdy miałby dostęp do pełnej miejskiej temperatury... a nie kilka stopni niższej....
~serto
2019-06-25 15:14:16
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 6
brak przewietrzania miasta - smog i upał
~doperrota
2019-06-25 12:45:05
z adresu IP: (194.181.xxx.xxx)
Ocena: 4
Nie ma się co dziwić... We Wrocławiu jest mnóstwo takich placów, np. Plac Srebrny, Wróblewskiego, itp.
~perrotta
2019-06-25 12:22:23
z adresu IP: (91.241.xxx.xxx)
Ocena: 5
Dziwię się, że na wideo nie znalazł się pl. Wolności, który jest jedną wielką patelnią.
~z wyboru
2019-06-25 12:15:34
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 3
Dzisiaj szedłem ulicą Zwycięską od przystanku Partynice do Strachowskiego. Jeszcze parę lat temu, przy byłej jednostce wojskowej rosły drzewa, teraz jest jeden wielki betonowy plac bez drzew. Gdy dołączymy do tego permanentny korek, to nie da się tam oddychać. Drzewa spokojnie można nasadzić wzdłuż ścieżki rowerowej, choćby niewielkie klony takie, jak na Katedralnej. Nasadzenie kilku krzaków i posianie trawy niewiele daje.
~Czytak
2019-06-25 11:52:34
z adresu IP: (5.185.xxx.xxx)
Ocena: 0
To skrzyżowanie a nie plac Dominikański, który jest pomiędzy kościołem a galerią. To że przystanek się tak nazywa to nie oznacza nazwy tego miejsca - tak jak przystanek rynek jest jakieś dobre 350m od rynku właściwego.
~niedouczony
2019-06-25 10:13:30
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 2
Plac Dominikański jest gdzie indziej!
~dziecko we mgle
2019-06-25 10:10:03
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 2
Pod rozwagę przytomnym mieszkańcom dzielnic Wrocławia:Może dotrze do świadomości każdego że budowa/bicie studni/ gdzie wodę pompuje się ręcznie jest wymogiem naszego czasu.Nie ma gwarancji że energia elektryczna będzie non stop.A jak nie będzie to co ?Do Odry po wodę?