#Migawka Najstarsza wieża na świecie. Niecodzienna atrakcja koło Wrocławia ukryta na szczycie [WIDEO]

Radosław Bugajski, d | Utworzono: 2019-07-02 06:15 | Zmodyfikowano: 2019-07-01 14:01
A|A|A

ZDJĘCIA ARCHIWALNE: POLSKA-ORG.PL

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~dziecko we mgle
2019-07-14 07:12:20
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 0
Tu żyjemy i tu remontujemy.Nie bawmy się w politykę,bo jest jej po wyżej uszu.Wieża to wieża i nic na to więcej nie warto opowiadać. Dodam że zdewastowanie rozlicznych pałaców i zamków na Dolnym Śląsku to nie jest powód do naszej chwały.Konserwator Wojewódzki mam nadzieję że podejmie stosowne działania.
~dla ludu
2019-07-12 23:43:28
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 1
Czy zostanie wyremontowana z funduszy UE?
~Szacunku
2019-07-12 16:31:06
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: -4
Wszystko co związane z Bismarckiem powinno się rozpaść. Jeśli społeczeństwo ma uczestniczyć w odbudowie to nie można posługiwać się takimi nazwami. Szczególnie, że minęło ponad 70 lat, więc brakiem wiedzy nikt się nie zasłoni, a Bismarck to protoplasta Hitlera. Ta sama mentalność minus metamfetamina;) Wieża Zaborcy, Wieża Śląska, Wieża Jańska jest tyle dobrych propozycji dla takiej rewitalizacji. Jeśli nie ma odwagi politycznej do takich kroków to niech ta Bismarcka niech już się zawali czego jej z całego serca życzę.
~Ruina
2019-07-08 22:20:20
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: 3
Gminy pozbyły się wszystkich zabytków celowo bo po co im kamień u nogi.Właściciele zamienili wszystko w ruiny.Pozdrawiam Konserwatorów Ruin a nie Zabytków.Po co nam lekcje Historii skoro ją zniszczyliśmy.
~Robert
2019-07-06 06:47:43
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: 1
Super zabytek kiedyś robiliśmy tam ogniska obok był wykonany rów w kształcie krzyża i stała tablica kopalnia sempertynatu sprzed 2500 tysiąca lat
~Mati
2019-07-03 09:03:21
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: -3
Precz z Bismarckiem!
~Maciej
2019-07-03 08:05:48
z adresu IP: (205.201.xxx.xxx)
Ocena: 6
Pałac w Janówku i ta wieża tuż obok niego mają wielkie możliwości w aspekcie turystycznym. Niestety jak to w Polsce jest to jedna wielka ruina....A szkoda.
~Peter
2019-07-02 18:38:00
z adresu IP: (31.179.xxx.xxx)
Ocena: 6
W myśl nowej zasady marketingowej, że nie ważna treść, ważny tytuł, mam co mamy. Mam najstarszy wzmacniacz lampowy na Świecie zbudowany przeze mnie osobiście,....... 30 lat temu. Przepraszam, ale w głupotę autora NIE WIERZĘ......
~Alfa_Omega
2019-07-02 17:18:40
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 3
Co za bzdety, najstarsza a ma 150 lat???
~igor
2019-07-02 12:46:11
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: 4
jeszcze stoi....nie wiem czym się chwalić, że ona jest jak grozi zawaleniem i jest totalnie w ruinie
~WZD
2019-07-02 12:10:08
z adresu IP: (80.50.xxx.xxx)
Ocena: 12
Minu dla pana Bugajskiego za tak nieetyczny tytuł wprowadzający w błąd. Nieładnie, Niepozdrawiam. Czy to głupota? czy aż takie parcie na statystyki odsłon? Powiem tak - dobry artykuł sam się obroni, sam się rozniesie, robią taki tytuł to jakby Pan napisał o sobie "piszę słabe artyuy o niczym nowym ale dam ciekawy i błędny tytuł i będzie wynik" Słabe