Rozpoczynają się najbardziej efektowne prace przy wyburzaniu zachodniej estakady

Malwina Gadawa | Utworzono: 2019-08-06 11:57 | Zmodyfikowano: 2019-08-06 12:01
A|A|A

Krzysztof Świercz z Wrocławskich Inwestycji opowiada, jak będą wyglądały pracy przy rozbiórce obiektu na placu Społecznym.
 

- Podczas kulminacyjnego momentu rozbiórki estakady, w trakcie długiego weekendu budowlańcy wyznaczą objazdy - mówi Krzysztof Świercz:

Jadąc z Placu Grunwaldzkiego do centrum, pojedziemy przez parking Urzędu Wojewódzkiego oraz dalej przez skrzyżowanie Wyszyńskiego z Purkyniego. Z Mostu Pokoju w kierunku placu Wróblewskiego ruch zostanie poprowadzony przez aleję Słowackiego i Podwale.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Urlich won
2019-08-08 00:01:43
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
POpaprancy pieprzycie wszystkich i wszystko. Ktos ma kota we łbie. PO wynocha z NASZEGO MIASTA. JUZ DOSC MARNOTRAWSTWA POgrobowcy.SAMI Wkurzeni WROCŁAWIANIE wywala POrabancow z PO. DOSC SZKOD
~Sutryk ma kota
2019-08-07 21:36:22
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 1
We Wrocławiu niewiele jest zarejestrowanych firm dużego kalibru. Właśnie odstraszyli Santandera. Wpływy z CIT są w miejscu rejestracji. Utrudniając prowadzenie działalności gospodarczej, ucieknie reszta form do lepszego zakątka. Bez CIT, PIT i VAT Sutryk będzie, jak Neron dla Rzymu.
~kempapa
2019-08-07 14:53:38
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: 3
będą w tym miejscu budynki mieszkalne to sobie będzie można mieszkanko nabyć, z widokiem na ładny most. .... szkoda że miasto nie pojedzie do Katowic zerknąć jak tam poradzili sobie choćby z tunelami pod rondem i zagospodarowaniem terenu polecam każdemu przejeść się i pooglądać. niestety nie mamy dobrego gospodarza. ale co tam może będzie, za sprzedaż gruntu kolejna rzeźba/instalacja/coś na na wyspie
~Sutryk kota
2019-08-06 20:45:39
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 1
wielkie ego i Fat Boya.
~G.M
2019-08-06 20:37:10
z adresu IP: (178.36.xxx.xxx)
Ocena: 4
Co się polepszy to sie po spieprzy..stoimy a benzynka leci...A krzyczymy że śmiga.Chore to wszystko
~Tradycja
2019-08-06 18:00:07
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 3
Zburzyć łatwo, ale odbudować już trudno? Kolejny symbol Wrocławia zniknie? Moze czas na ratusz?
~Wrowidz
2019-08-06 17:03:15
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 2
No bo trzeba oddać w zaprzyjaźnione pewnie prywatne ręce kolejny kwartał miasta. A mieszkańcy ... no cóż wybrali sobie taka władzę w osobie doświadczonego wizjonera, miłośnika kotów - to niech się gniotą.
~s36
2019-08-06 16:54:15
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 1
kolejnym razem zagłosuję na PIS we wrocławiu, chodź ich i nie lubię. Sutryk wraz z kolesiami z PO robi we wrocławiu totalny burdel.
~obywatel
2019-08-06 15:56:21
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 11
głupota głupota i jeszcze raz głupota !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
~Guzik
2019-08-06 15:24:41
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 9
No i się zwalniam z pracy bo nie będę miała czym dojechać z psiego pola na klecine. Dziekuje.
~ossa
2019-08-06 14:54:05
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 8
Zero z logiki. Do takiego przedsięwzięcia trzeba się przygotować!
~Nękanie wroclawian
2019-08-06 14:48:29
z adresu IP: (82.160.xxx.xxx)
Ocena: 13
Czy pan Sutryk jeździ po Wrocławiu rowerem lub hulajnogą? Albo buspasami? Kto zwęża wrocławskie drogi przy jednoczesnym braku normalnej komunikacji?
~******
2019-08-06 14:20:46
z adresu IP: (194.54.xxx.xxx)
Ocena: 16
Pierwsze miejsce w konkursie na głupotę urzędniczą tej dekady. Drugie miejsce buspasy i ścieżki rowerowe prowadzące donikąd.