Znany z występów w Betard Sparcie Wrocław Max Fricke pojedzie w Malilli

Michał Hamburger | Utworzono: 2019-08-07 19:37
A|A|A

fot. Facebook

Czterokrotnego indywidualnego mistrza globu brakuje w stawce Grand Prix od początku sezonu. Jest przy mającej problemy zdrowotne małżonce Jennie. Greg Hancock został w Stanach Zjednoczonych.

Podstawowym zastępcą Amerykanina był od początku tej edycji Robert Lambert, ale zmaga się z kłopotami zdrowotnymi. Brytyjczyka zabrakło tym samym już podczas niedawnej Grand Prix Polski na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu i tam miejsce Hancocka zajął nominalnie drugi rezerwowy - Max Fricke.

Australijczyk wystąpi też w kolejnym turnieju, który zaplanowano na 17 sierpnia w szwedzkiej Malilli. Wcześniej zastępował również, co ciekawe innych zawodników reprezentujących Wrocław, Macieja Janowskiego i Taia Woffindena, dlatego Grand Prix Skandynawii będzie już jego piątym startem w tej edycji IMŚ. W klasyfikacji przejściowej Fricke z dorobkiem 31 punktów zajmuje 12. miejsce.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama