Sztab szkoleniowy Cuprum Lubin w komplecie

WK, inf.prasowa | Utworzono: 2019-08-08 19:58 | Zmodyfikowano: 2019-08-09 06:13
A|A|A

fot. Cuprum Lubin

Pierwszym trenerem Cuprum Lubin pozostaje Marcelo Fronckowiak. Dla brazylijskiego szkoleniowca będzie to drugi sezon spędzony w Miedziowych barwach. W sztabie Marcelo pozostaje również Estończyk, Rainer Vassilijev.

Fizjoterapeutą pozostaje Mateusz Kowalik, który od podszewki zna naszych zawodników i kolejny rok będzie odpowiadał za dobrą formę drużyny.

Czas na nowe twarze w sztabie szkoleniowym Cuprum Lubin. Trenerem przygotowania fizycznego został Guilherme Pereira Barriel. Brazylijczyk jest jednocześnie trenerem przygotowania fizycznego kadry u19, z którą przygotowuje się do rozpoczynających się 21 sierpnia mistrzostw Świata w Tunezji. Na pokładzie Cuprum Lubin pojawi się również nowego statystyka, Adama Tołoczko.

- Myślę, że udało nam się skompletować bardzo fajny sztab szkoleniowy. Wszyscy mają duże doświadczenie w walce o najwyższe cele i rozgrywki. Nasz nowy trener przygotowania fizycznego Guilherme pracuje jednocześnie z kadrą U19. Ma ogromne doświadczenie, które zdobył pracując z brazylijskiej SuperLidze, czyli odpowiedniku polskiej PlusLigi. Pracowaliśmy razem przez trzy sezony, więc wierzę, że wniesie świeży powiew do naszej drużyny, bo jest świetnym specjalistą. Skończył studia w tym kierunku i wiele kursów, cały czas się kształcąc, by być jak najlepszym w swoim zawodzie – ocenił nowy nabytek Cuprum Lubin, trener Marcelo Fronckowiak.

 

Sztab szkoleniowy Cuprum Lubin 2019/20:

Marcelo Fronckowiak – I trener

Rainer Vassiljev – II trener

Guilherme Pereira Barriel – trener przygotowania fizycznego

Adam Tołoczko – statystyk

Mateusz Kowalik – fizjoterapeuta

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama