Lewica prezentuje jedynki do Sejmu

Marcin Obłoza, mk | Utworzono: 2019-08-18 17:26 | Zmodyfikowano: 2019-08-18 17:28
A|A|A

fot. twitter/ Krzysztof Śmiszek

Krzysztof Śmiszek, który był już jedynką Wiosny przy okazji majowych eurowyborów, teraz startuje z wrocławskiej listy Lewicy. W Legnicy pierwsze miejsce na liście otrzymała Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska, w Wałbrzychu - Marek Dyduch. Oboje są przedstawicielami Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Wcześniej swoich kandydatów zaprezentowała również koalicja PSL-u z Kukiz '15 i Unią Europejskich Demokratów. Jedynką w stolicy Dolnego Śląska został Jacek Protasiewicz, w Wałbrzychu Paweł Gancarz, a w okręgu legnickim - Stanisław Żuk. W piątek sejmowe jedynki zaprezentowało  Prawo i Sprawiedliwość. Mirosława Stachowiak-Różecka będzie na pierwszym miejscu w okręgu wrocławskim, Adam Lipiński w okręgu legnickim, a Michał Dworczyk - w Wałbrzychu.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~rodcr
2019-08-29 13:50:04
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -1
od rana do wieczora PO PiS ma dość głosuje na Lewicę
~WC Kaczka
2019-08-19 08:56:15
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 5
Nie dajcie się nabrać. Żeby zdobyć mandaty obiecają wszystko - czyste powietrze, odpisowienie kraju, religię w kościele. itp. co każdy normalny uważa za oczywiste. Ale potem zacznie się orgia „postępu”: homo małżeństwa, adopcje dzieci, sprowadzanie „uchodźców”...
~TOWARZYSZKA
2019-08-19 02:42:35
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 9
FREITAG AGONIA na wylocie a jej cenzura nadal działa ! UMARŁA królowa a pies ją …. niech ŻYJE nowy KRÓL !!!!!!
~Lewica na lewo
2019-08-18 21:18:51
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: -12
Protasiewicz znany z akcji pokładowej flaszki wina i "nicht schiessen, bitte!". :-) A propos Śmiszka - przypomnijcie no, towarzysze, jak się nazywało robienie kariery za udostępnianie pewnej części ciała? Tam jest taka ekipa, że przy nich wysiadają Smerfy i ekipa z Pszółki Mai.
~Komentarz został usunięty
2019-08-18 21:02:54
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 0
Komentarz został usunięty
~Kuba
2019-08-18 20:36:26
z adresu IP: (217.96.xxx.xxx)
Ocena: 3
Macie mój głos Lewico. Za dobry program i pozytywny przekaz. Nie dla jadu i nienawiści prawicy i kościoła!
~wyborca
2019-08-18 20:21:54
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: -256
Za nic w świecie nie dołączę do drużyny Śmiszka.
~Wrocławianin
2019-08-18 18:08:48
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -263
Patrze na PRAWICE W MYSL ZASADY" NIECH NIE WIE LEWICA CO pocznie PRAWICA"" BRAWO PiS ! .! ! ! !
~hehehe
2019-08-18 18:04:01
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -262
Ale jaja bedzie śmisznie PO LEWICY HAHAHA
~Komentarz został usunięty
2019-08-18 17:49:31
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0