PiS prezentuje kandydatów w Kamiennej Górze

Piotr Słowiński, GN | Utworzono: 2019-08-22 15:41 | Zmodyfikowano: 2019-08-22 15:48
A|A|A

fot. Piotr Słowiński

W Kamiennej Górze Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało dziś kandydatów. Senator Krzysztof Mróz zapowiedział, że partia chce zwiększyć z 6 do 8 liczbę zdobytych mandatów poselskich w regionie jeleniogórsko-legnickim i utrzymać mandaty senatorskie. Głównym kandydatek Krzysztofa Mroza będzie Jerzy Pokój z Koalicji Obywatelskiej. Senator PiS nie boi się rywalizacji: 

Na konferencji zaprezentowali się dziś Józef Rypiński, jeleniogórski radny od trzech kadencji i Wojciech Leszczyk, były jeleniogórski radny, przedsiębiorca, pełniący obowiązki zastępcy dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~wyborca
2019-08-24 06:55:28
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 306
PIS to gwarancja dalszego rozwoju Polski.
~Ada
2019-08-24 02:55:58
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: -306
Zgroza.
~Antypi
2019-08-23 06:47:41
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: -305
Jaro to chyba uczy ich nawet jak mają ręce składać przed paparazzi. Prawie jak do modlitwy, tylko czy o słońce czy o deszcz? Kiełbasa wyborcza 500+ a codzienne życie 600-. Każdy kto płaci rachunki domowe wie co mam na myśli. Odbierają nam wolność, każdego dnia, po kropelce. Tak żebyśmy nie czuli. A jak już poczujemy to może być za późno.
~Wrocławiak harley
2019-08-22 22:02:28
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 305
Brawo PiS tyko WY - Wasi wyborcy nie moga sie doczekac jesieni, kiedy wreszcie ZNISZCZYMY CAŁKOWICIE cała Lewacje. POZDRAWIA. A trollikom z PO -nie komentujcie mojej wypowiedzi.
~Paweł
2019-08-22 20:12:51
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: -305
"Wszyscy możni miasta Sychem oraz cały gród Millo zgromadzili się i przyszedłszy na równinę, gdzie stała stela w Sychem, ogłosili Abimeleka królem. Doniesiono o tym Jotamowi, który poszedłszy, stanął na szczycie góry Garizim, a podniósłszy głos, tak do nich wołał: „Posłuchajcie mnie, możni Sychem, a Bóg usłyszy was także. Zebrały się drzewa, aby namaścić króla nad sobą. Rzekły do oliwki: «Króluj nad nami!» Odpowiedziała im oliwka: «Czyż mam się wyrzec mojej oliwy, która służy czci bogów i ludzi, aby pójść i kołysać się ponad drzewami?» Z kolei zwróciły się drzewa do drzewa figowego: «Chodź ty i króluj nad nami!» Odpowiedziało im drzewo figowe: «Czyż mam się wyrzec mojej słodyczy i wybornego mego owocu, aby pójść i kołysać się ponad drzewami?» Następnie rzekły drzewa do krzewu winnego: «Chodź ty i króluj nad nami!» Krzew winny im odpowiedział: «Czyż mam się wyrzec mojego soku, rozweselającego bogów i ludzi, aby pójść i kołysać się ponad drzewami?» Wówczas rzekły wszystkie drzewa do ostu: «Chodź ty i króluj nad nami!» Odpowiedział oset drzewom: «Jeśli naprawdę chcecie mnie namaścić na króla, chodźcie i odpoczywajcie w moim cieniu! A jeśli nie, niech ogień wyjdzie z ostu i spali cedry libańskie»”. (Księga Sędziów 9,6-15)
~Robert
2019-08-22 19:59:53
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 309
Bardzo się cieszę powodzenia czymam kciuki za PIS
~Oleś
2019-08-22 19:57:54
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 307
Na Pokoja głosu na pewno nie oddam bo by mi ręka uschła.