Nowa umowa podpisana. Kamil Gradek na dłużej w CCC Team

Piotr Pietraszek, cccteam.eu | Utworzono: 2019-09-27 06:50
A|A|A

Gradek pełnił kluczową rolę pomocnika w zespole CCC Team na klasyki i potwierdził w nich swój potencjał.

- W pierwszym roku z nami, na najwyższym poziomie rywalizacji, Kamil udowodnił, że stać go na wiele w wyścigach brukowych, takich jak Kuurne-Bruxelles-Kuurne, E3 BinckBank Classic, Ronde van Vlaanderen, czy też Paris – Roubaix. Wspierał tam naszego lidera, Grega Van Avermaeta i pokazał, że taki styl ścigania mu odpowiada. Uważam, że w kolejnym roku w naszej drużynie nadal będzie robił postępy - uzasadniał decyzję dyrektor generalny CCC Team, Jim Ochowicz.

Kamil Gradek pokazał również, że potrafi dobrze jeździć na czas, zajmując drugie miejsce w mistrzostwach Polski. Był również czwarty w czasówce, pierwszego dnia Tour de Slovaquie, a na rozgrywanych obecnie w mistrzostwach świata w angielskim Harrogate był 23. w tej konkurencji.

- Jestem bardzo podekscytowany, że przedłużyłem kontrakt z CCC Team. Ten rok w ekipie World Tour zaprocentował i myślę, że zrobiłem w nim spory progres. Cieszę się, że moje starania zostały docenione przez kierownictwo zespołu i na pewno zmotywuje mnie to do jeszcze cięższej pracy. Jestem tutaj, żeby pomagać liderom i zawsze czuję dużą satysfakcję, gdy mogę dla nich pracować i być częścią zwycięskiego zespołu. W kolejnym roku chciałbym to kontynuować i pokazywać się z jak najlepszej strony - powiedział Kamil Gradek.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama