Rymy i Bity: Debiutanci z Asfalt Records i inne nowości z ostatnich tygodni [POSŁUCHAJ]

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2019-10-08 06:43 | Zmodyfikowano: 2019-10-08 06:47
A|A|A

fot. Miętha - Audioportret

POSŁUCHAJ AUDYCJI:

Czas nadrobić zaległości i sięgnąć po płyty, które pojawiły się na polskim rynku w ostatnich tygodniach. 26 września ukazał się debiutancki album duetu Miętha - "Audioportet". Dzień premiery tuż przed nowy krążkiem Pezeta, który grałem w zeszłym tygodniu sprawił, że nowi gracze na scenie musieli chwilę poczekać na swój czas.

Miętha to raper Skip i producent AWGS. Ich pierwsze wspólne wydawnictwo zaraża luźnym i pozytywnym podejściem do tematu. Skip zgrabnie porusza się na bitach za sprawą całkiem niezłego flow - w zwrotkach - i przyjemnych dla ucha śpiewanych refrenów. AWGS swoją pracę wykonał może nawet i lepiej. Debiut zaliczam zatem do udanych i liczę, że płyta nie przejdzie bez echa. Powinny w tym pomóc single w tym bezbłędny "Star$", który grałem już kilka tygodni temu.

Po nowych reprezentantach Asfalt Records przy których zatrzymamy się na dłużej przyjdzie czas na krótki przegląd tego co ostatnio pojawiło się na scenie. W miniony piątek ukazała się długo oczekiwana solówka Ero "Elwis Picasso". Fani starej szkoły będą z pewnością zadowoleni z tego krążka.

Potem zajrzymy do płyt raperów, którzy rzadko pojawiają się na mojej playliście, ale są uznanymi postaciami na scenie i wydali płyty w zeszłym miesiącu (jedna z nich nawet w końcówce sierpnia). Będą zatem Peja, Sarius, Gedz i Solar.

Playlista audycji:

Schafter - hot coffee
Miętha - Blask
Miętha - Kapcie
Miętha - Kwiat
Miętha - Zapach nowych czasów
Ero feat. Skip - Nie Mogę Przestać
Peja/Slums Attack - Big Rich
Sarius - Cichy śpiew
Gedz feat. Siles - Reset
Solar - the Good Place
Jurek Kiler feat. Dany Losu - Simsy

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama