Cracovia - Śląsk Wrocław. Zapraszamy na transmisję!

| Utworzono: 2009-04-16 21:42 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

(Jak nas słuchać? Sprawdź pod tekstem)

Po raz drugi z rzędu Śląsk zmierzy się z rywalem, dla którego spotkanie będzie miało dużo większą stawkę niż dla zespołu z Wrocławia. Cracovia zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli do końca sezonu będzie walczyć o utrzymanie w ekstraklasie.

To jednak nie znaczy, że mecz będzie łatwy. Przed tygodniem Śląsk grał z ostatnim w tabeli Górnikiem Zabrze i po bardzo słabym spotkaniu zaledwie zremisował 1:1. Trenerzy i piłkarze zapewniają, że teraz będzie inaczej i do Krakowa jadą po trzy punkty.

Wrocławianie wystąpią wzmocnieni powracającym do składu Tomaszem Szewczukiem, który wyleczył już przeziębienie. W obronie Śląsk będzie sobie musiał poradzić bez Krzysztofa Wołczka, którego tak jak w meczu z Górnikiem z prawej strony defensywnego bloku zastąpi Tadeusz Socha.

Jesienią obie drużyny zmierzyły się we Wrocławiu i wtedy padł remis 1:1. Teraz jednak Cracovia jest trochę innym zespołem. Przede wszystkim w ataku "Pasów" zagra Bartosz Ślusarski, który powrócił do ekstraklasy z angielskich boisk. I to właśnie na niego będą musieli przede wszystkim uważać obrońcy Śląska.

Początek meczu o godz. 17.45. Zapraszamy na transmisję!

System operacyjny : MS Windows 98/ME i NT/2000/XP

Aby słuchać PRW Sport w super dźwięku * i bez limitu jednoczesnych słuchaczy wymagana jednorazowa instalacja programu/kodeka kliknij ikonę wybranego programu:

ProgramPobierz programKodeki
Winamp pobierz -
Real Player pobierz pobierz wymagane kodeki
Windows Media Player pobierz pobierz wymagane kodeki

System operacyjny : LINUX

Można używać programów:

  • XMMS,
  • Mplayer
  • XINE.

System operacyjny : MAC > OS 9.0

Można używać programów:

  • VLC
  • QuickTime z pluginami

* Program nadawany jest w formacie OGG Vorbis w technologii ICECAST. W razie problemów prosimy o kontakt: [email protected]

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.