Cuprum podejmie gdańskiego Trefla. Ważny mecz Plus Ligi w Lubinie

Michał Hamburger | Utworzono: 2019-11-24 07:32 | Zmodyfikowano: 2019-11-24 07:33
A|A|A

fot. Cuprum Lubin

Cuprum prezentuje bardzo dobrą siatkówkę, zespół wygrał w Bełchatowie oraz tydzień temu w Katowicach i u siebie będzie na pewno mocno zmotywowany – mówi trener Trefla Michał Winiarski. Czy to jedynie kurtuazja, czy na prawdę tak uważa, tego nie wiemy. Wiemy jedno, że lubinianom o punkty będzie niezwykle trudno i to nie oni są faworytem.

Trefl Gdańsk do starcia z Cuprum Lubin przystępuje z ośmioma punktami na koncie, zdobytymi w pięciu ligowych kolejkach. Lubinianie mają już za sobą z kolei siedem starć, w których zanotowali pięć oczek – wygrywając z GKS-em Katowice oraz PGE Skrą Bełchatów. Pomimo że w pozostałych pięciu meczach podopieczni trenera Marcelo Fronckowiaka musieli uznać wyższość rywali, trener Winiarski spodziewa się trudnego meczu.

Barw lubinian broni m.in. Jędrzej Gruszczyński, który w lipcu tego roku razem z Marcinem Januszem i reprezentacją Polski sięgnął po brąz Ligi Narodów, a wcześniej razem z Pawłem Halabą, Bartoszem Filipiakiem i Łukaszem Kozubem przygotowywał się do XXX. Letniej Uniwersjady.

Transmisja meczu w niedzielę od godz. 17:30

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama