Rymy i Bity: Nowe płyty Hadesa i schaftera [POSŁUCHAJ]

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2019-11-26 07:59 | Zmodyfikowano: 2019-11-26 08:36
A|A|A

fot. Hades - Combo

POSŁUCHAJ AUDYCJI:

Dziś na warsztat wezmę dwie nowości. Zaczniemy od tej, która podoba mi się bardziej. 14 listopada ukazała się nowa solówka Hadesa "Combo". Jeśli jesteście zmęczeni tym jak obecnie brzmią młodzi hip-hopowi gracze, to krążek doświadczonego rapera powinien być jak antidotum. Nie spodziewajcie się wybuchowego flow i wersów, które będziecie cytować o każdej porze dnia i nocy. Co zatem wyróżnia tę płytę? Klimat stworzony przez producenta, który idealnie odpowiada stylówce Hadesa. Barto'cut12 odpowiada za 12 z 14 utworów na "Combo" i sprawia, że będziecie mieli ochotę zgasić światło i zatopić się w ten krążek. Przy okazji pewnie włączycie Super Mario Brosa, po przesłuchaniu utworu "Super". Polecam.

W drugiej części audycji przyjdzie pora na legalny debiut schaftera "Audiotele". Raper z rocznika 2003 (!) wyróżnia się swoją polsko-angielską stylówką, łącząc oba te języki w utworach. Przesłuchałem tej płyty kilka razy i nie rzuciła mnie na kolana, ale takie utwory jak "Akt zgonu in blanco" z gościnnym udziałem Rasa i Młodego Dzbana czy "Bigos' z Taco Hemingwayem można zaliczyć na plus.

Playlista audycji:

Outkast - Ms. Jackson
Hades - Blask
Hades - Off
Hades - Super
Hades - Mówiłem im
Hades - Mi casa
schafter - Pejzaż
schafter feat. Ras, Młody Dzban - Akt zgonu in blanco
schafter - Short & bittersweet
schafter - Włosy
schafter feat. Taco Hemingway - Bigos

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama