[NOWY TERMIN] Edyta Geppert w Radiu Wrocław

Radio Wrocław, d | Utworzono: 2019-12-05 13:05 | Zmodyfikowano: 2019-12-05 13:05
A|A|A

fot. A. Świetlik

Starannie dobrany repertuar i precyzyjnie wyreżyserowane recitale, które są okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Z tego znana jest Edyta Geppert, która 20 września wystąpi na scenie Radia Wrocław wraz zespołem Vasie. Recital wg scenariusza i w reżyserii Piotra Loretza.

Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, a wśród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego i Andrzeja Rybińskiego.

Recital Edyty Geppert to znakomita okazją do spotkania z Jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, tzw. kabaretowymi, reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku – Mariana Hemara. To niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

Edyta Geppert z zespołem Vasie
24 pździernika 2021, godz. 19.00
Sala Koncertowa Radia Wrocław, al. Karkonoska 10

Bilety dostępne w Radiu Wrocław oraz na eventim.pl, ebilet.pl oraz biletin.pl

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego parkingu Radia Wrocław (wjazd od ul. Żołnierskiej).

REKLAMA
Reklama