We Wrocławiu odsłonięto nowego, wyjątkowego krasnala [ZOBACZ]

, d | Utworzono: 2019-12-16 11:47 | Zmodyfikowano: 2019-12-16 11:48
A|A|A

(fot. Andrzej Owczarek)

W uroczystości odsłonięcia figurki brał udział Amitabh Bachchan, syn poety, najpopularniejszy indyjski aktor i producent telewizyjny.

- Myślę, że mój ojciec nawet nie mógł przypuszczać, że nadejdzie taki moment, kiedy będzie cieszyć się w Polsce takim uznaniem. Ciesze się, że przyjęli go państwo do tego miasta i staje się on częścią wielkiej rodziny wrocławian.

Znany aktor będzie gościł we Wrocławiu do jutra. Weźmie udział m.in. we wrocławskim kolędowaniu organizowanym we wtorek w Hali Stulecia. Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk jest zadowolony z relacji nawiązanej pomiędzy Wrocławiem a Indiami.

Amitabh Bachchan miał okazję oglądać Kościół Pokoju w Świdnicy. Znany aktor przyznał, że jest pod wielkim wrażeniem zabytkowej świątyni.

Kartikey Johri, honorowy konsul Indii we Wrocławiu przyznaje, że ściągnięcie gwiazdora do Wrocławia nie było łatwym zadaniem. Niektórzy o wizytę aktora zabiegają nawet przez 10 lat.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Rambo
2019-12-17 05:29:28
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 13
Bareja wiecznie żywy.... Tylko tamto było na niby.... Współczuję ludziom, którzy dostają powołania do wojska, bo ja za taki cyrk palcem nie kiwnę....
~Magistrat propagandy
2019-12-16 23:52:59
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 13
A gdzie u niejakiego jacusia s.czapeczka czerwona?Przecież to co dzieje się w mieście za jego sprawą idealnie pasuje do czerwonych czasów( nie mam na mysli tych dzieci i ich czapeczek,ktore są nieświadome co dzieje się naprawde w mieście) Może gdyby była tęczowa to z przyodzianiem nie byłoby problemu? hmm z drugiej strony ciekawe co na to kocurek z ratusza?Czy nie jest zazdrosny o krasnala?
~Bankiet
2019-12-16 20:12:40
z adresu IP: (2.58.xxx.xxx)
Ocena: 8
Gdzie był bankiet po odsłonie krasnala i kto płacił ?
~Co?
2019-12-16 20:10:34
z adresu IP: (2.58.xxx.xxx)
Ocena: 5
Co ma piernik do wiatraka ?
~BMX
2019-12-16 20:08:39
z adresu IP: (2.58.xxx.xxx)
Ocena: 5
PR,PR,PR
~Fan
2019-12-16 20:04:37
z adresu IP: (2.58.xxx.xxx)
Ocena: 19
Jako wielki fanatyk komunikacji miejskiej, żądam od Pana Prezydenta krasnala z podobizną prezesa Balewajdera !
~BMW
2019-12-16 15:49:40
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 11
A co ten poeta ma wspólnego z Wrocławiem? Z Polską? NIC. I pewnie w życiu nie słyszał o Tokarczuk. Kurna, kto wymyśla te iwęty? To ja przebijam: krasnal - Pigmej, z samego środka Afryki, który nie wiedział co mu w duszy gra a to był Chopin (na tam-tamach).....
~tutejszy
2019-12-16 15:07:35
z adresu IP: (185.119.xxx.xxx)
Ocena: 8
no to znamy wzór jacaka dla wrocławia-new delhi z jej bakteria i smogiem -ojkofobia niszczy umysł
~wrocławianin
2019-12-16 13:51:43
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 19
No wreszcie $utryk zrobił coś skutecznie - odsłonił krasnala.