Spór, polemika, dialog: (nie)bezpieczeństwo na stadionie. Po meczu Śląska z Legią

Dariusz Wieczorkowski, d | Utworzono: 2019-12-16 21:12 | Zmodyfikowano: 2019-12-16 21:12
A|A|A

(fot. Andrzej Owczarek)

POSŁUCHAJ:

Co dalej ze Śląskiem Wrocław? Konkretnego planu nie ma

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Mi to wisi
2019-12-17 21:48:06
z adresu IP: (2.58.xxx.xxx)
Ocena: 1
A co będzie ze stadionem Parasola na Lotniczej. Pilnie potrzebny remont boisk, pawilon szatniowo sanitarny i bieżnia tartanowa
~jarek
2019-12-17 17:38:05
z adresu IP: (194.181.xxx.xxx)
Ocena: 3
Decyzja Wojewody wg. mnie jak najbardziej prawidłowa.
~majakowski
2019-12-17 05:48:34
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
Proponuję akcję pisania maili i kartek świątecznych do Pana Prezydenta za kompletne zakorkowanie miasta przez serię bezmyślnych posunięć albo planowego paraliżu w celu maksymalnego utrudnienia życia kierowcom. Panie Prezydencie, od tego nie poprawi się jakość komunikacji miejskiej! Wesołych Świąt! (nie wiem, jak to po hindusku).
~Jacek S. ma kota
2019-12-16 23:06:03
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 3
Za 1 zł. to sprzedano EIT+ (Uczelnię imienia Rafała Dutkiewicza). Ile to miasto pociągnie inwestując miliardy z środków podatników i sprzedając to potem za 1 zł :)
~wrocławianin
2019-12-16 22:40:44
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 2
Sytuacja dojrzewa wreszcie do tego aby poważnie podejść do sprzedaży stadionu i kopaczy. Nawet za 1 zł.
~Jacek S. ma kota
2019-12-16 21:57:20
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 8
W roku 2017 ukazał się na łamach Radia Wrocław artykuł https : // tiny . pl / t2m4x gdzie padła piękna sentencja "Wypłata 600 tysięcy złotych kancelarii prawnej, nie budzi jednak zastrzeżeń specjalistów. Jak tłumaczy dr prawa Ryszard Balicki z Uniwersytetu Wrocławskiego chodzi o włożoną pracę, a nie o jej efekty" Słowem - Miś Barei.
~Jacek S. ma kota
2019-12-16 21:23:13
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 1
Śląsk to taki Miś na miarę Jacka i całej wrocławskiej ferajny "- Powiedz mi, po co jest ten Miś? - Właśnie, po co? - Otóż to. Nikt nie wie po co i nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten Miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa To jest Miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest Miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije do jesieni na świeżym powietrzu. I co się wtedy zrobi? - Protokół zniszczenia. - Zapamiętaj: Prawdziwe pieniądze zarabia się na drogich, słomianych inwestycjach!" Nikt mnie nie przekona, że jakby miasto było zainteresowane spokojem, to by tam był. Ale tu chodzi o Misia, którego miasto nie sprzeda, bo zniszczyłoby słomiany interes.
~Doradca ?
2019-12-16 21:22:21
z adresu IP: (2.58.xxx.xxx)
Ocena: 3
Jaką koncepcję rozwiązania problemu, ma wieloletni Doradca Prezydenta d.s. Sportu Pan Zbigniew Korzeniowski ?