FC Turek zdeklasował rywali i wygrał Ustaw Ligę z Radiem Wrocław

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2019-12-22 12:23 | Zmodyfikowano: 2019-12-22 12:27

29-latek już dawno odskoczył reszcie stawki w lidze Radia Wrocław. Drugi KP Fedogród użytkownika Fedo wyprzedził o 35 punktów. Trzeci Rumak z zespołem Czarni Jasło stracił do lidera aż 59 punktów. Tak wygląda czołówka naszej rozgrywki:

FC Turek był mocnym kandydatem do zwycięstwa także w klasyfikacji generalnej Ustaw Ligę. Po 18. kolejkach zajmował pierwsze miejsce. Dwie ostatnie serie gier nie potoczyły się jednak po myśli naszego mistrza i skończyło się ostatecznie na 4 miejscu. Do końcowego sukcesu zabrakło 12 punktów. To jednak i tak najlepszy wynik w historii zwycięzcy ligi Radia Wrocław. Po nowym roku Mateusz odwiedzi naszą redakcję, żeby odebrać swoją nagrodę - wywiad, wycieczkę po radiu i specjalną koszulkę.
W lidze Radia Wrocław rywalizowało 286 drużyn. Wśród nich byli zawodnicy z całego kraju, a także czterech przedstawicieli naszej stacji. Najlepszy okazał się Wojciech Klich z zespołem FC Nic się nie stało, który zajął 62 miejsce z dorobkiem 825 punktów. Drugi w naszej redakcji był Gregor Niegowski, którego Greg Vader zajął 84 miejsce (805 punktów). 90 pozycję zajął Bartosz Tomczak i jego PKS Turek z dorobkiem 802 punktów. Na 97 miejscu zawody zakończył dotychczasowy dominator naszej redakcji Piotr Pietraszek (800 punktów).

Liga Radia Wrocław jak zwykle była także w czołówce lig prywatnych. Zarówno pod względem punktów jak i liczby drużyn nasze rozgrywki zajęły 5 miejsce.
Kolejna edycja Ustaw Ligę ruszy wraz ze starem rundy wiosennej piłkarskiej ekstraklasy w połowie lutego.