Poskromienie, Uwodzenie... - Teatr w Radiu Wrocław Kultura (WIDEO ROZMOWY)

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2020-01-21 19:35 | Zmodyfikowano: 2020-01-21 19:43
A|A|A

Halina Rasiakówna i Tomasz Lulek w studiu Radia Wrocław Kultura

Teatr Polski w Podziemiu w osobach Haliny Rasiakówny i Tomasza Lulka. Przed nami m.in. powrót przedstawienia 'Poskromienie', nominowanego do naszych wyróżnień - Emocji Radia Wrocław Kultura - za świetną muzykę Cezarego Duchnowskiego. Spektakl wraca po dłuższej przerwie do Centrum Sztuk Performatywnych Piekarnia, z nową aktorką, Agnieszką Glińską, w jednej z wiodących ról.

Ach Teatr. Agnieszka Mielcarek (reżyserka) i Małgorzata Strońska (producentka) nowej premiery teatru działającego przy Wrocławskim Centrum Rozwoju Dziecka, teatru z nową nazwą i bogatym już repertuarem. Nowy spektakl do zobaczenia przy ul. Kuźniczej 29a, adresowany jest do dzieci od 1,5 do 4 lat. Tytuł: 'Wiosna, lato, jesień, zima'.

Appendix Studio również przygotowuje premierowe przedstawienie. W weekend, przy Ruskiej 46a zaprezentują 'Uwodzenie krok po kroku', spektakl zrealizowany w ramach warsztatów aktorskich dla dorosłych. Troje z dziesiątki artystów u nas.

Podobała nam się 'Iwona księżniczka Burgunda', dyplom studentów Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu w reżyserii Radosława Rychcika. Warto zajrzeć do Teatru AST przy Braniborskiej, żeby nowym okiem spojrzeć na sztukę Gombrowicza, doceniając aktorki i aktorów. Rozmawiamy z królową i szambelanem: Magdaleną Walkiewicz i Igorem Korusem.

www.radiowroclawkultura.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama