Ach! Teatr zaprasza młodych widzów

materiały prasowe, jk | Utworzono: 2020-01-23 15:03 | Zmodyfikowano: 2020-01-23 15:04
Ach! Teatr zaprasza młodych widzów - fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Zapraszamy na wydarzenia w lutym:

Spektakl dla Bąbli: "Huśtawka" dla 1-4 lat
„Huśtawka" to niezwykła opowieść o spełnianiu marzeń i świetnej zabawie. Dwie główne bohaterki, następczynie Leonarda da Vinci, wpadają na genialny pomysł. Tworzą huśtającą maszynę świata, dzięki której można dotknąć chmur! Kiedy już cudowny wynalazek powstanie, każdy poczuje się jak w niebie. Będzie pięknie, będzie wyjątkowo.

Terminy: 2 luty godz. 10:30 i 12:00

Repertuarowy Teatr Dziecięcy: "W Krainie Rupraków" dla dzieci 3-8 lat
Czy widziałeś kiedyś Rupraka? Rupraki to bardzo wesołe stworki, które uwielbiają dobrą zabawę, smaczne jedzenie i ciekawe przygody. Mieszkają w tajemniczej krainie. Pewnego dnia wiecznie głodne Rupraki, w poszukiwaniu jedzenia, trafiają do miejsca, gdzie poznają innego Rupraka. W dodatku ten „nowy” ma coś, co wygląda jak wielki smakołyk. Co zrobić, gdy w brzuchu zaczyna burczeć a przekąska jest na wyciągnięcie ręki? Jak będzie finał
przekonajcie się sami!

Terminy: 2 luty godz. 17.00

Spektakl dla Bąbli: „Księżycowe opowieści” dla dzieci 1,5 – 5 lat
To spektakl, który nastrojem, delikatnością i niezwykłym ciepłem porwie z całą pewnością nie tylko najmłodszego widza. Podróż przez wszechświat opowiada w najprostszy sposób, o tym co się dzieje tam, gdzie nie sięga już wzrok. A wszystko zaczyna się od małej dziewczynki,
która nie może zasnąć w nocy...

Terminy: 23 luty godz. 10.30 i 12.00

Spektakl dla Bąbli: „Wiosna, Lato, Jesień, Zima” dla dzieci 1,5- 4 lat
Spektakl opowiada o bliskości i nowej przyjacielskiej relacji, która rozwija się na przestrzeni czterech pór roku. W bezpieczniej dla dziecka przestrzeni w otoczeniu przedmiotów, które zna. Pomoże to małemu widzowi wejść w świat teatru w sposób łagodny.

Terminy: 16 luty godz. 10.30 i 12.00

Spektakl dla dzieci: „Pies i kot” dla dzieci 3-6 lat

Młodzi widzowie dowiedzą się w zabawny sposób, co znaczy sortowanie śmieci, dlaczego należy oszczędzać wodę oraz poznają pojęcia związane z ochroną środowiska, takie jak recykling, ekosystem, opakowania plastikowe oraz słowa nieużywane we współczesnym języku: balia, wyżymaczka czy tarka. Dodatkową atrakcją są śpiewane na żywo piosenki oraz skoczna muzyka.

Terminy: 3 luty godz. 10.00 dla grup zorganizowanych4 luty godz. 10.00 dla grup zorganizowanych

Spektakle dla dzieci: "Nie ma się czego bać" dla dzieci +5 lat
Opowiada o małej Michasi i mieszkającym w jej pokoju Strachu. Pewnej nocy po kilku perypetiach zaprzyjaźniają się. Przyjaciele odkrywają, że w pokoju, w tajemniczej „zapasowej szafce", mieszkają niesympatyczne Gałgany oraz zagadkowy Pająk, który okazuje się być starym przyjacielem z dzieciństwa. Okazuje się, że siła przyjaźni i moc wyobraźni potrafią przegonić niepotrzebne lęki.

Terminy: 7 luty godz. 10.00 i 11.15 dla grup zorganizowanych
9 luty godz. 17.00
25 luty godz. 10.00 i 11.15 dla grup zorganizowanych
26 luty 10.00 i 11.15 dla grup zorganizowanych

Spektakl dla dzieci: „Bal u Króla Lula” dla dzieci 5-9 lat
Lulalia to magiczna kraina, którą rządzi dobroduszny Król Lul. Mieszkańcy krainy żyją w wielkiej przyjaźni. Król przy pomocy Tajemnej Trąbki pilnuje porządku i szczęścia. Pewnego dnia szczęście Lulalii zostaje zburzone! Nagle znika Tajemna Trąbka, którą podstępem zdobywa leniwy i złośliwy czarodziej z Baksali Morele Baks. Czy mieszkańcom Lulalii uda się odzyskać Trąbkę? Dowiecie się, oglądając spektakl „Bal u Króla Lula".
Terminy: 23 luty godz. 17.00
24 luty godz. 10.00 dla grup zorganizowanych
28 luty godz. 10.00 dla grup zorganizowanych

Spektakl dla dzieci: „Rozbawialska i przyjaciele” dla dzieci 3-7 lat
Poznajcie historię kogoś, kto nie chciał mieć przyjaciół. Był bardzo niemiły i nie chciał się z nikim bawić. Dopiero kiedy znalazł się w niebezpieczeństwie zrozumiał, jak bardzo źle być samemu. Pomogli mu w tym Pani Rozbawialska, Wiewióreczka Kokardeczka ,Misiu Zbysiu oraz Wilk. Wszystko to zobaczycie w kolorowym, interaktywnym spektaklu pełnym radości, pokazującym jak to wspaniale mieć przyjaciół i pomagać sobie nawzajem.
Terminy: PREMIERA 16 luty godz. 17.00
17 luty godz. 10.00
18 luty godz. 10.00
21 luty godz. 10.00

Bilety TUTAJ  lub bezpośrednio w biurze (ul. Kuźnicza 29a, II piętro)

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.