Rewanż za porażkę w pierwszy meczu? Cuprum jedzie do Rzeszowa

Michał Hamburger | Utworzono: 2020-01-26 08:11 | Zmodyfikowano: 2020-01-26 08:11
A|A|A

fot. Cuprum Lubin

Dla siatkarzy Asseco Resovii pojedynek z Cuprum będzie pierwszą okazją do dubletu w tym sezonie. W pierwszej rundzie PlusLigi to właśnie w Lubinie rzeszowianie odnieśli pierwsze zwycięstwo, pokonując miejscowych 3:1. Teraz liczą na powtórkę i kolejne trzy punkty zapisane na koncie. Oczywiście z innymi nadziejami do starcia przystąpi dolnośląska drużyna. Ostatnio jednak Cuprum daje mało powodów swoim kibicom do radości.

Co wiemy o rywalu? Rzeszowianie po słabym początku rozgrywek zakończyli 2019 rok trzema zwycięstwami. W styczniu przegrali jeden mecz w Suwałkach, by kilka dni później pokonać Indykpol AZS w Olsztynie 3:1 i dopisać do swojego konta ważne trzy punkty. A te będą się mocno liczyć w walce o awans. – Każdy mecz jest dla nas ważny i trudny. Musimy patrzeć teraz na to, by awansować do play-offów – mówi Piotr Gruszka, szkoleniowiec rzeszowian.

A przed tą kolejką piątą drużynę w tabeli i jedenastą dzieliły zaledwie trzy punkty. Chętnych do gry w play-off jest więc jedenaście drużyn, a miejsc tylko osiem. Dlatego kolejne punkty zapisane na koncie rzeszowian mogą się okazać kluczowe w ostatecznych rozrachunku.

Początek spotkania w Rzeszowie o 20.30.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama