Tylko nie nazywajcie mnie Hiobem [REPORTAŻ]

Maciej Sas, jk | Utworzono: 2020-01-30 10:10 | Zmodyfikowano: 2020-01-30 10:10
A|A|A

fot. Magdalena Brzezińska

Los nie oszczędza Magdaleny Brzezińskiej i trójki jej niezwykłych synów. Oto ich historia w reportażu Macieja Sasa:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~AR36
2020-02-05 03:24:23
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 1
Mama całym sercem, całą dobę. Wspaniałe chłopaki ogromna prac rodzicielki nad synami. Niesamowity wysiłek ogromne poświęcenie dla maluchów. Trzymaj się widzimy wysiłki i ogromne postęp.
~MaciejO
2020-02-03 03:06:43
z adresu IP: (82.36.xxx.xxx)
Ocena: 1
Super kobieta, jeszcze lepsza Mama przez duze M. Pozdrowienia dla calej rodziny.
~MaciejO
2020-02-03 03:05:09
z adresu IP: (82.36.xxx.xxx)
Ocena: 1
Super kobieta, super Mama przez size "M" pozdrowienia dla calej rodzinki
~Maciej O
2020-02-03 03:04:04
z adresu IP: (82.36.xxx.xxx)
Ocena: 2
Super Mama przez size M. Slows uznania dla Magdy .
~Ewa
2020-02-01 14:48:47
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Pani Magdo Całym SERCEM pozdrawiamy i przytulamy Panią i Chłopców. Ogromny SZACUNEK DLA PANI i nie kończące się słowa UZNANIA i życzenia ZDROWIA dla PAŃSTWA ❤️????❤️????❤️????❤️????
~Beata
2020-01-31 20:40:00
z adresu IP: (80.49.xxx.xxx)
Ocena: 1
To jest niesamowita kobieta, taki ciężar dostała od życia i walczy jak lew, podziwiam bardzo Panią Magdę ,jeżeli tak mogę napisać . Człowiek ma w życiu role do spełnienia , nie zawsze ma to życie usłane różami , ale dobro dane powróci , dzieci cudowne , wyrosną na mądrych geniuszy , jeszcze będą Polacy dumni z chłopaków . Zycze wam dużo zdrowia i spełnienia marzeń każdych
~Rita
2020-01-31 17:15:48
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: 1
Kochana, Wspaniała Mama. Boże jak ciężko mają w swoim maleńkim życiu. Są geniuszami uwięzionymi w swoich ciałach.
~Iza
2020-01-31 16:26:30
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 2
Znam osobiście ???? najlepsza matka na świecie, nie znam nikogo równie silnego jak Madzia . Chłopaki są super dzięki jej heroicznej walce ????❤️???? Madzia Ty już dałaś radę ????????????❤️❤️❤️
~Aga
2020-01-30 21:27:38
z adresu IP: (176.227.xxx.xxx)
Ocena: 3
To prawa fajna mama! Dużo sukcesów w dalszej pracy i spokojnego życia Wam życzę:)
~Jola
2020-01-30 20:41:47
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 2
Słucham i myślę sobie odważna kobieta ,jestem przy niej taka malutka...
~Awe
2020-01-30 20:34:45
z adresu IP: (78.88.xxx.xxx)
Ocena: 2
Niesamowita Kobieta .
~Manuszko
2020-01-30 20:32:01
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 2
chylę czoła przed tą rodziną !! niesamowita mama i niesamowite chłopaki!!! Takich czterech dzielnych muszkieterów !