Rymy i Bity: Polskie single, nowa płyta Białasa i topowy album z Wielkiej Brytanii [POSŁUCHAJ]

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2020-02-04 07:55 | Zmodyfikowano: 2020-02-04 07:57
A|A|A

fot. mat. prasowe

POSŁUCHAJ AUDYCJI:

Zaczniemy od singli, bo w ostatnich dniach dostaliśmy zapowiedzi płyt, na które czekam najmocniej tej wiosny. Nowe numery opublikowały zespoły PRO8L3M i Rasmentalism oraz raper Bonson.

W singlu Rasmentalismu gościnnie występuje Białas, któremu udało się wypaść lepiej niż gospodarzowi, a przyćmić Rasa w jego domu nie jest łatwą sztuką.

W "Rymach i Bitach" z chwaleniem Białasa pójdę o krok dalej, bo w minioną sobotę wydał on solidną EPkę "H8". Na trackliście znajduje się tylko 10 pozycji, z czego po odrzuceniu skitów zostanie tylko 6 numerów. Zagram 4 z nich. To powinna być wystarczająca liczba, żeby wyrobić sobie zdanie na temat tej produkcji.

Cztery utwory przygotowałem także z albumu "Big Conspiracy", który pod koniec stycznia wydał brytyjski raper J Hus. Niespełna 24-letni artysta pochodzi z Londynu, miał już drobne problemy z prawem i sprawia problemy... innym wykonawcom Wielkiej Brytanii, szturmem zdobywając listy przebojów. Momodou Lamin Jallow, bo tak nazywa się naprawdę, ma gambijskie korzenie i słychać to w jego muzyce. Proszę spróbować nie bujać głową i nie wybijać rytmu palcami - będzie to ciężkie do wykonania. Nie na darmo ta płyta otrzymuje tylko dobre do bardzo dobrych recenzji w Wielkiej Brytanii, a także w Stanach Zjednoczonych.

Playlista audycji:

Rakim - When I B on Tha Mic
PRO8L3M - Skrable
Bonson - Najlepsze rzeczy
Rasmentalism feat. Białas - Dzisiaj nie zasnę
Białas feat. Mata - Drift
Białas feat. Beteo - Pasy
Białas feat. Bedos - Zło jest wszędzie
Białas feat. White 2115 - Sweet Home
J Hus feat. iceé tgm - Big Conspiracy
J Hus - Tirumph
J Hus - Reckless
J Hus feat. Burna Boy - Play Play
H.E.R. feat. YBN Cordae - Racks

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama